Jesienny spokój z bezpiecznym napędem ProMatic za pół ceny z firmą Hörmann.

Jak uniknąć obaw przed niepowołanymi osobami próbującymi wtargnąć do naszego domu? Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo samochodu i reszty urządzeń, które przechowujemy w garażu? Najlepszym rozwiązaniem będzie napęd ProMatic firmy Hörmann z systemem BiSecur. Tej jesieni, oferowany za pół ceny przy zakupie z bramą garażową LPU 42.

Dobrze ocieplona, segmentowa brama garażowa LPU 42 firmy Hörmann zapewnia nie tylko energooszczędność, ale również niemal stuprocentowe bezpieczeństwo.

Przed otworzeniem garażu przez niepowołane osoby, chroni jedyny taki na rynku system dwukierunkowego sterowania radiowego BiSecur, w który wyposażony jest napęd ProMatic. To wynik wykorzystanego w nim 128-bitowego kodowania sygnału – zupełnie taki sam rodzaj szyfrowania stosuje się do zabezpieczania elektronicznych kont bankowych. Te rozwiązanie zapewnia najlepszą gwarancję, że żaden potencjalny złodziej nie przechwyci sygnału wysyłanego z pilota do napędu oraz z napędu do pilota i nie wtargnie do naszego garażu ani domu.

Warto mieć na uwadze to, że w napędach niższej klasy, włamywaczowi łatwiej jest złamać kod oraz wtargnąć do garażu, nie pozostawiając żadnych śladów swojej obecności. Ubezpieczyciel w takiej sytuacji odmówi wypłaty odszkodowania.

Na zakup napędu ProMatic BiSecur za pół ceny z bramą garażową LPU 42 mają Państwo czas do 30 listopada 2018 r.