systemy parkingowe

Systemy parkingowe

Systemy parkingowe są nieodłącznym elementem praktycznie każdego większego lub mniejszego parkingu. Również w przestrzeni publicznej bardzo często możemy spotkać się z różnego rodzaju systemami parkingowymi, takim jak parkometry. Celem tych urządzeń jest ułatwienie nam życia oraz w niektórych przypadkach ochrona. W naszej ofercie posiadamy systemy parkingowe takie jak szlabany, terminale wjazdowe i wyjazdowe oraz słupki.

systemy parkingowe Poznań

Szlabany

Szlabany parkingowe są podstawowym wyposażeniem każdego parkingu. Bariery posiadają mnóstwo parametrów, na które powinniśmy zwrócić uwagę podczas zakupu. Ważny przy wyborze odpowiedniego szlabanu jest czas otwierania, ponieważ ma on wpływ na komfort korzystania z parkingu. Warto zwrócić również uwagę na informacje od producenta tzn. ile cykli bezawaryjnej pracy nam gwarantuje dla danego modelu. Również ważną informacją jest czy nasz szlaban jest wyposażony w programowalny panel sterujący oraz, czy posiada funkcjonalność typu autorewers. Parametry szlabanu mają niekwestionowany wpływ na jego cenę. Pamiętajmy, że odpowiednio dobrany szlaban gwarantuje nam stabilną pracę parkingu.

Słupki parkingowe

W naszej ofercie znajdą Państwo również słupki parkingowe w pełni zautomatyzowane oraz najprostsze manualne blokady parkingowe. Słupki, które chowane są w podłożu są znane jako bollardy. Są one naturalnym uzupełnieniem systemu parkingowego. Często montowane są w miejscach, gdzie brakuje możliwości zamontowania standardowego szlabanu. Przykładami blokad parkingowych są m.in. bollardy parkingowe (antyterrorystyczne), o których wspominaliśmy wcześniej, słupki z funkcją składania, demontażu oraz standardowego wygrodzenia.

systemy parkingowe Poznań
systemy parkingowe Poznań

Terminal wjazdowy oraz wyjazdowy

To urządzenie, które pozwala na bezobsługowy wjazd na parking oraz wyjazd, dzięki wydaniu biletu z kodem kreskowym lub akceptacji zbliżeniowej karty abonamentowej. Terminal wykonano ze stali nierdzewnej, która została pomalowana proszkowo. Wyposażona w 7” kolorowy wyświetlacz, który obsługiwany jest w czterech językach. Urządzenie posiada wbudowaną drukarkę termiczną kodu kreskowego oraz czytnik kart zbliżeniowych.

Po systemy parkingowe zapraszamy do naszego e-sklepu www.bod.com.pl.

Zapraszamy również wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą, z którą można zapoznać się tutaj!

Po więcej informacji skontaktuj się z naszymi partnerskimi punktami sprzedaży.