Automatyka do bram Beninca to idealne połączenie elegancji, wysokiej jakości oraz niezawodności! Takie rzeczy trzeba zobaczyć na własne oczy! W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa wzorcową strefę automatyki do bram, które mieści się w naszym salonie w Janikowie pod Poznaniem

Jeśli chcesz już zawsze wjeżdżać do garażu siedzą wygodnie w swoim aucie, zamknąć swoją posesję przed nieproszonymi gośćmi to musisz nas odwiedzić. W naszej ofercie znajdziecie Państwo napędy do każdego rodzaju bram: przesuwnych, uchylnych, rozwieranych, segmentowych zarówno do użytku prywatnego jak i  przemysłowego. Nasi specjaliści 6 dni w tygodniu służą Tobie fachową radą przy wyśmienitej kawie!

Zanim przyjedziecie do naszego salonu, możecie zobaczyć, jak wygląda nasza strefa automatyki do bram online!

Dowiedz się więcej o marce Beninca!

Grupa Beninca 

jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Założycielami i jednocześnie właścicielami są bracia Aldo i Luigi Beninca, dla których najistotniejsza jest wysoka jakość oferowanych produktów. Beninca bardzo dynamicznie się rozwija, systematycznie poszerzając asortyment oraz inwestując w nowoczesny wygląd produktów. Firma dba o wysoką jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo użytkowników.

Grupa Beninca

dystrybuuje swoje produkty do bram na całym świecie za pomocą sieci ponad 100 filii i przedstawicielstw. Filie oraz przedstawicielstwa współpracują tylko z profesjonalnymi dystrybutorami, instalatorami i serwisantami, tworząc wyspecjalizowaną sieć handlową i dając możliwość gwarancji obsługi na najwyższym poziomie.