Serwis i montaż

Montaż i serwis profesjonalny w każdym calu

W BILBO ponad wszystko stawiamy zadowolenie klienta. Aby mogli Państwo cieszyć się niezawodnością i najwyższą jakością proponowanych przez nas produktów, BILBO proponuje profesjonalny serwis i montaż! Głównym atutem oferty usługowej firmy BILBO jest w pełni profesjonalna kadra pracownicza. Za montaż drzwi i serwis bram odpowiadają doświadczeni specjaliści, którzy swoje prace zawsze wykonują precyzyjnie i szybko. Wszelkie przeglądy i naprawy wykonywane są zgodnie z zaleceniami technologów uznanych producentów bram, drzwi czy napędów, jak np. Hormann, Stalprodukt czy Beninca. Konkurencyjne ceny części zamiennych, szybkość realizacji usługi i wysoka jakość, czynią propozycję firmy BILBO doskonałym wyborem dla każdego klienta. Oferujemy również korzystną cenowo usługę serwisową, która czyni propozycję naszej firmy kompletną i godną uwagi. Zapewniając pełną obsługę od doradztwa po serwis i montaż, gwarantujemy Państwu spokój i zadowolenie z zakupionych produktów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Zapewniamy, że Państwa zadowolenie przekłada się na nasze. Każdy krok, który czynimy robimy z myślą o Państwa satysfakcji.  Zatrudniając naszych montażystów kierujemy się ich doświadczeniem oraz pasją. Czynimy selekcję wśród swoich pracowników po to, aby kontakt z nimi był dla Państwa przyjemnością. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest kontakt naszych pracowników z klientami, dlatego stawiamy na osoby przyjazne i kulturalne, ale zarazem takie, które znają się na rzeczy. Mamy świadomość, że nie każdy element zakupiony u nas będą Państwo w stanie zamontować sami. To stąd wynika nasza dbałość o personel.

Tymi samymi zasadami kierujemy się przy zatrudnianiu naszych serwisantów. Jak słynna piosenka głosi, nic nie może przecież wiecznie trwać, niestety dotyczy to się również produktów, które mamy w swojej ofercie. Niekiedy może to być winą warunków atmosferycznych bądź innych nieszczęśliwych przypadków. W takich sytuacjach służymy fachową i profesjonalną pomocą. Proszę pamiętać, że pojawiają się takie usterki, których nie są w stanie Państwo naprawić sami, dlatego posiadamy zespół doświadczonych serwisantów, którzy służą pomocą i wiedzą. Nie bójcie się korzystać z naszych usług. Wszystko jest do naprawienia!

 

Sprawdź i skorzystaj z naszej szerokiej oferty bram, okien i drzwi.