panele tarasowe rehau

Taras RELAZZO. Komfort i spokój na lata.

Innowacyjne rozwiązanie, jakim są systemy paneli tarasowych Relazzo łączy w sobie naturalność drewna oraz nowoczesne. Panele tarasowe Rehau sprawdzają się w każdej sytuacji tworząc eleganckie jak i pełne uroku miejsce wypoczynku na lata.

Nowoczesne tarasy stały się jednym z elementów budynków, wobec, których stawiane są wysokie wymagania. Solidne wykonanie, odporność na warunki atmosferyczne to tylko kilkacech, które muszą spełniać.

Współczesny taras to element budynku, któremu od niedawna stawiane są wysokie wymagania. Przede wszystkim musi być solidny oraz odporny na działanie czynników atmosferycznych. Taras stając się integralną częścią budynku powinien nawet po upływie kilku lat wyglądać tak dobrze jak w dniu jego wykonania.

Panele tarasowe Rehau RELAZZO to idealne połączenie piękna drewna naturalnego oraz wytrzymałości tworzywa sztucznego. Mimo tego deski Relazzo są skonstruowane w taki sposób by w całości nadawały się do recyklingu. Ze względu na to, że w 50% składają się z drewna, kwalifikują się one do biomasy. Nie wymagają żadnej konserwacji, malowania ani olejowania, zachowują swoje właściwości użytkowe przez wiele lat.

Szerokie możliwości zastosowania paneli tarasowych Rehau Relazzo do przydomowych tarasów, basenów, ogrodów zimowych, schodów czy nawet pomostów, pozwalają na ukształtowanie przestrzeni według własnych potrzeb i upodobań. Systemy Relazzo doskonale sprawdzają się do budowy tarasów tych przydomowych jak i dla przestrzeni publicznej. Dzięki minimalistycznemu wyglądowi oraz systemowi elementów montażowych desek, klient może sobie pozwolić na dowolność w aranżowaniu przestrzeni, co do wyboru miejsca jak i kształtu tarasu. Szeroka gama kolorystyczna sprosta wyobraźni nawet najbardziej wymagających klientów.

Panele tarasowe Rehau  RELAZZO  zawierają co najmniej 50% rodzimego drewna. Produkowane w Austrii, w ich skład wchodzi: 50% drewna europejskiego, iglastego oraz 50% najwyższej jakości, ekologicznego polipropylenu. Dzięki temu wyglądem przypominają deski drewniane, są równie przyjemne i ciepłe w dotyku. Deski kompozytowe wchodzące w skład systemu RELAZZO, w przeciwieństwie do drewnianych, mogą być wystawiane na długotrwałą ekspozycję słońca, bez ryzyka utraty koloru czy pojawiania się pęknięć. Zachowują swój estetyczny wygląd niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Są odporne na butwienie, pęcznienie, ścieranie, powstawanie rys i odprysków.

panele tarasowe rehau

Panele tarasowe Rehau Relazzo

Cztery rodzaje paneli tarasowych RELAZZO style, RELAZZO classic, RELAZZO pro oraz RELAZZO edge o różnym wykończeniu powierzchni, w atrakcyjnej kolorystyce i o dających się łączyć szerokościach stwarzają niemal nieograniczone możliwości budowy tarasu

RELAZZO puro, finello, naturo, coro i calmo tworzą niepowtarzalną kolekcję desek tarasowych, charakteryzujących się przede wszystkim różnorodnością wzornictwa i dają poczucie kontaktu z prawdziwym drewnem.

Niezależnie od tego czy Twój taras jest duży czy mały, czy chcesz wykonać obwódkę dookoła basenu, wykończyć schody czy ogród zimowy – trzy linie wzornicze, obejmujące sześć rodzajów powierzchni oraz bogaty wybór kolorów i wymiarów, pozwolą zrealizować każdy Twój pomysł i spełnić Twoje indywidualne oczekiwania.

Systemy paneli Relazzo mogą również zostać użyte do budowy furtek i bram.

rehau

Prototyp firmy BILBO.   W fazie projektowania bram z napięciem.

 

Znajdź naszą siedzibę.

Zajrzyj do naszego sklepu.