Panele podłogowe

Panele podłogowe Classen – wysoka estetyka i pełna wygoda

Classen jest jednym z wiodących producentów wyrobów drewnianych oraz drewnopochodnych w Polsce oraz na całym świecie. Lata doświadczenia w branży oraz konsekwencja w ulepszaniu produktów daje nam gwarancję, że panele podłogowe tej firmy będą trwałym wyrobem najwyższej jakości, który z pewnością będzie spełniał swoją rolę przez długie lata. Panele Classen to jednak nie tylko jakość wykonania ale również i design, różnorodność wzorów oraz kolekcji pozwala nam dobrać panele do praktycznie każdego wnętrza i sprawi, że będą się one komponować z nim idealnie.

Zobacz kolekcje paneli podłogowych, jakie mamy w naszej ofercie:

Kolekcja Impression 4V

Stylizowana na starszą, odrobine zdartą, szarzejącą lub ciemną, w intensywnym brązie oraz z wyraźnie widocznymi słojami. Podłoga marki Classen stworzona z paneli Impression w pełni oddaje piękno prawdziwego, starego drewna, a jakość jej wykonania daje gwarancję na lata.

Kolekcja Classen DISCOVERY 4V

Szczególnie polecane są perfekcjonistom. Charakteryzuje je przede wszystkim wyższa niż standardowa grubość 10 mm i wyjątkowy design. Podłogi polecane są osobom ceniącym sobie solidność i trwałość wykonania paneli podłogowych.

Kolekcja Classen Master 4V

Przede wszystkim dębowe dekory i synchroniczna struktura paneli są sposobem na podłogę przypominającą tę z prawdziwego drewna. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy marzą o pięknej, drewnianej podłodze, a nie chcą nadszarpnąć domowego budżetu. Piękno słoi i naturalność struktury nadadzą każdemu pomieszczeniu przytulnego charakteru.

Kolekcja Classen Dynamic II

Jak sprawić, by nowa podłoga nosiła znamiona starej, o wyraźnej i głębokiej strukturze drewna? By wyglądem nie różniła się od drewnianej podłogi z góralskiej chaty? W kolekcji paneli podłogowych DYNAMIC II każdy z sześciu dekorów stylizowany jest na dostojnie postarzały.

Kolekcja Classen Freedom 4V

Dzięki estetycznemu wykończeniu krawędzi (V-fuga) panele przypominają deski drewniane z kolekcji Freedom 4V, sprawiają wrażenie bardziej naturalnych. Osiem atrakcyjnych dekorów dedykujemy tym, którzy lubują się w tradycyjnym drewnie i klasycznych rozwiązaniach.

Po panele podłogowe zapraszamy do naszego e-sklepu na www.bod.com.pl