Okna

Witamy w naszej zakładce okna. Mamy nadzieję, że zadowoli Państwa nasza oferta!

Firma Vikking

P.W. VIKKING KTS Sp. z o.o. już od 1991 r. realizuje swoją misję, jaką jest produkcja najwyższej jakości drzwi wejściowych i okien PVC o walorach estetycznych oraz użytkowych spełniających najsurowsze wymagania klimatyczne.

Firma nieustannie poszerza swoją ofertę, aby zadowolić swoich klientów.

Firma VEKA

To globalny, czołowy na świecie producent profili okiennych z PCV oraz dostawca systemów profili dedykowanych dla producentów drzwi czy rolet. Jest pionierem w produkcji okiennych oraz drzwiowych systemów z tworzywa sztucznego. Niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, świat profili VEKA jest stopniowo rozbudowywany od 1969 roku, do dzisiejszego dnia.

Firma REDAN

To czołowy polski producent okien z Połczyna Zdrój. Swoje produkty tworzą na bazie profili lidera rynkowego firmy Rehau. Słyną z niesłychanie innowacyjnych, a przy tym precyzyjnie wykonanych okien. Charakteryzują się świetnym designem oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Trudno znaleźć w oknach Redan słaby punkt.

Firma Eko-Okna

Eko-Okna to jeden z wiodących producentów stolarki okienno-drzwiowej w Europie. Tym, co wyróżnia tę firmę pośród konkurencji jest wieloletnie doświadczenie, ciągły rozwój, a także umiejętność dostosowania oferty do oczekiwań klientów i zmieniających się trendów.

Firma Budvar

Jest polską firmą, która stała się europejskim liderem w produkcji okien i drzwi z PVC, aluminium i drewna. Wysoka pozycja na rynku to efekt dwudziestopięcioletniego doświadczenia produkcyjnego, uważnego śledzenia potrzeb odbiorców, ciągle udoskonalanej oferty oraz wdrażania innowacji. Oferują nowoczesne rozwiązania z zakresu stolarki otworowej, które służą wyjątkowemu komfortowi, bezpieczeństwu, ergonomii użytkowania okien i drzwi w każdym domu, mieszkaniu czy w publicznym budynku.

Firma Ronkowski

Fabryka Okien i Drzwi “Ronkowski” S.A. to producent wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej z drewna sosnowego, mahoniowego i dębowego.Dzięki użyciu nowoczesnej technologii do produkcji drewnianych okien, firma RONKOWSKI może pochwalić się najwyższą jakością (Aprobata Techniczna Instytutu Techniki Budowlanej), która jest potwierdzona pięcioletnią gwarancją oraz bezterminowym serwisem.

Firma Stolbud 

To producent okien wywodzący się z Włoszczowej w Polsce, którego historia produkcji okien zaczęła się już w latach 60tych XX wieku.Korzystając z ogromnego doświadczenia przy tworzeniu okien drewnianych, pcv i aluminiowych zapewniają Państwu wysoką jakość swoich wyrobów. Kładą duży nacisk na to, aby ich produkty były nieskazitelnie dobre, a służyć ma temu wprowadzony przez nich Zintegrowany System Zarządzania Jakością spełniający normy EN-ISO 9001. Prawidłowość funkcjonowania tego systemu potwierdził TUV NORD.

Sprawdź pozostałe produkty z naszej oferty.