Okna

Witamy w naszej zakładce okna. Mamy nadzieję, że zadowoli Państwa nasza oferta!

Firma Vikking

P.W. VIKKING KTS Sp. z o.o. już od 1991 r. realizuje swoją misję, jaką jest produkcja najwyższej jakości drzwi wejściowych i okien PVC o walorach estetycznych oraz użytkowych spełniających najsurowsze wymagania klimatyczne.

Firma nieustannie poszerza swoją ofertę, aby zadowolić swoich klientów.

Firma VEKA

To globalny, czołowy na świecie producent profili okiennych z PCV oraz dostawca systemów profili dedykowanych dla producentów drzwi czy rolet. Jest pionierem w produkcji okiennych oraz drzwiowych systemów z tworzywa sztucznego. Niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, świat profili VEKA jest stopniowo rozbudowywany od 1969 roku, do dzisiejszego dnia.

Firma REDAN

To czołowy polski producent okien z Połczyna Zdrój. Swoje produkty tworzą na bazie profili lidera rynkowego firmy Rehau. Słyną z niesłychanie innowacyjnych, a przy tym precyzyjnie wykonanych okien. Charakteryzują się świetnym designem oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Trudno znaleźć w oknach Redan słaby punkt.

Firma SCHUCO

To globalny producent profili okiennych, zatrudniająca na całym świecie aż 4800 pracowników. Ta liczba mówi sama za siebie. Schuco jest to potężna i prężna firma. Ich produkty są niesamowicie dokładnie dopracowane, tworzone z najwyższej jakości komponentów. Dzięki oknom na profilach Schuco mogą się Państwo cieszyć bezpieczeństwem i ciszą w swoich domach.

Grupa kapitałowa Ponzio

To producent aluminiowych systemów budowlanych, wykorzystywanych w konstrukcjach okienno-drzwiowych, osłon przeciwsłonecznych, ścian fasadowych, ogrodów zimowych, ale także w wyspecjalizowanych rozwiązaniach: m.in. w przeciwpożarowych konstrukcjach. Innowacyjne systemowe rozwiązania Ponzio wykorzystane w budynkach o różnorodnym przeznaczeniu, zawsze spełniają nawet najbardziej rygorystyczne normy energooszczędności, komfortu i bezpieczeństwa.

Firma Stolbud 

To producent okien wywodzący się z Włoszczowej w Polsce, którego historia produkcji okien zaczęła się już w latach 60tych XX wieku.Korzystając z ogromnego doświadczenia przy tworzeniu okien drewnianych, pcv i aluminiowych zapewniają Państwu wysoką jakość swoich wyrobów. Kładą duży nacisk na to, aby ich produkty były nieskazitelnie dobre, a służyć ma temu wprowadzony przez nich Zintegrowany System Zarządzania Jakością spełniający normy EN-ISO 9001. Prawidłowość funkcjonowania tego systemu potwierdził TUV NORD.

Firma Ronkowski

Fabryka Okien i Drzwi “Ronkowski” S.A. to producent wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej z drewna sosnowego, mahoniowego i dębowego.Dzięki użyciu nowoczesnej technologii do produkcji drewnianych okien, firma RONKOWSKI może pochwalić się najwyższą jakością (Aprobata Techniczna Instytutu Techniki Budowlanej), która jest potwierdzona pięcioletnią gwarancją oraz bezterminowym serwisem.

Sprawdź pozostałe produkty z naszej oferty.