Okna drewniane Ronkowski

OKNA DREWNIANE RONKOWSKI

Fabryka Okien i Drzwi “Ronkowski” S.A. to producent wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej z drewna sosnowego, mahoniowego i dębowego.

Nowoczesna technologia produkcji sprawia, iż okna drewniane firmy RONKOWSKI posiadają najwyższą jakość (Aprobata Techniczna Instytutu Techniki Budowlanej), która jest potwierdzona pięcioletnią gwarancją oraz bezterminowym serwisem. Natomiast drewniane drzwi wewnętrzne są jednym z najwyżej ocenianym produktem w tej branży. Ich najwyższą jakość także potwierdza Aprobata Techniczna.

Firma RONKOWSKI oferuje zarówno gotowe produkty, jak również szereg usług, tj. transport oraz montaż okien i drzwi.

Poniżej wybrane modele okien drewnianych Ronkowski:

Okna drewniane Ronkowski Termoline

Okna pasywne TermoLine to nowe okna firmy Ronkowski. Okna energooszczędne TermoLine charakteryzują się niebywałą izolacyjnością cieplną, zachowując przy tym najwyższą jakość i walory estetyczne. Okna TermoLine charakteryzują się wysoką przepuszczalnością energii słonecznej i światła dziennego, maksymalizując redukcję kosztów ogrzewania.

Żegnaj metalu – proponujemy w oknach stosowanie ciepłej ramki, która posiada taką sama wytrzymałość mechaniczną i termiczną jak ramka aluminiowa, ale jest bardziej estetyczna, ma matowy wygląd i co najważniejsze izolacyjność termiczna brzegów przeszkleń jest podobna do izolacji ram, oszczędność energii do 10 procent!

Współczynnik przenikania ciepła okien osiąga wartość U=0,8 W/m2K

Ciepła ramka niemal całkowicie wyeliminuje występowanie w niektórych warunkach kondensacji pary wodnej na obrzeżach szyb dzięki podniesionej i zrównoważonej temperaturze wewnętrznej powierzchni szyby. A poza tym:

  • nowy design,
  • niski współczynnik przenikania ciepła,
  • zastosowanie ciepłej ramki dystansowej, która jest dobrym izolatorem termicznym,
  • łatwość konserwacji i pielęgnacji,
  • długoletni okres użytkowania,
  • indywidualne wzornictwo,
  • wymiana okien przebiega szybko i łatwo, także w pomieszczeniach zamieszkałych,
  • wykwalifikowana kadra gwarantuje kompetentne doradztwo i usługi serwisowe o wysokiej jakości.

Okno Ronkowski Ergoline

Połączenie natury z najnowszą technologią pozwoliło nam uzyskać okno energooszczędne o pogrubionej konstrukcji oraz wysokich właściwościach termoizolacyjnych. Najnowsza linia okien z ostrym kształtem krawędzi doskonale wpasowuje się zarówno w nowoczesne budynki jak również w te charakteryzujące się klasyczną konstrukcją.

Potrójny zestaw szybowy wykonany z najwyższej jakości szyb zespolonych z przestrzenią międzyszybową wypełnioną gazem szlachetnym, co gwarantuje bardzo niską przenikalność cieplną o współczynniku U=0,7 W/m2K !

Ciepła ramka dystansowa, która dzięki swej specyfice powoduje podniesienie i zrównoważenie temperatury wewnętrznej powierzchni szyby, co pozwala niemal całkowicie wyeliminować problem z kondensacją pary wodnej na obrzeżach szyb przy jednoczesnej oszczędności energii do 10%.

Podwójna uszczelka, która powoduje iż okna dodatkowo charakteryzują się doskonałą szczelnością.

Blokada błędnego położenia klamki, która wyklucza błędy obsługi okna. Wszystko to gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i trwałość okucia.

Pogrubiona konstrukcja skrzydła i ramy aż do 78mm.

Zwiększona izolacja akustyczna, co ma bardzo duże znaczenie w pomieszczeniach i budynkach gdzie hałas jest szczególnie uciążliwy. Skutki oddziaływania hałasu nie są natychmiastowe, przez co problem ten jest często bagatelizowany.

Nowoczesna konstrukcja okna EnergoLine połączona z potrójnym pakietem szybowym pozwala na znaczne ograniczenie negatywnego oddziaływania hałasu.

Wieloletnia odporność na działanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV. Żywotność właściwie konserwowanego okna może sięgać nawet 50-80 lat.

Sprawdź pozostałe produkty z naszej oferty.