Ogrodzenia systemowe Poznań

Legi

NIEMIECKA TECHNOLOGIA, POLSKA PRODUKCJA

Ogrodzenia systemowe Poznań to specjalność firmy Legi to dlatego z dumą ogłaszamy, że nawiązaliśmy z nimi współpracę z w zakresie ich dystrybuowania. Jako jeden z wiodących producentów systemów ogrodzeniowych w Europie firma Legi dąży do osiągnięcia satysfakcji ich klientów poprzez dostarczanie wyrobów najwyższej jakości przy zachowaniu standardów ochrony środowiska.

Ich Polityka Jakości zawiera w sobie:

 • projektowanie i wytwarzenie ogrodzeń systemowych, zgodnych z normami technicznymi i bezpieczeństwa oraz wymaganiami i oczekiwaniami klientów;
 • nadzów, monitoring i doskonalenie wszystkich procesów w firmie, zarówno od strony technicznej jak i poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników;
 • wybieranie do wspołpracy wyłącznie kwalifikowanych dostawców i usług;
 • dbanie o środowisko naturalne, właściwe relacje społeczne oraz poszanowanie potrzeb socjalnych pracowników poprzez projektowanie i prowadzenie procesów technologicznych zgodnie z uwzględnieniem norm ich dotyczących;
 • stosowanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą EN ISO 9001:2015.

Skonfiguruj swoje ogrodzenie!

Certyfikaty Legi

R

ISO 9001:2015

Produkty Legi wytwarzane są zgodnie systemem zażądzania jakością ISO 9001:2015. Zakres certyfikacji obejmuje systemy ogrodzeniowe, bramy przesuwne oraz kraty zgrzewane.

 

R

PN-EN ISO 1461

Ich produkty zabezpieczane są powłoką antykorozyjną zgodnie z normą PN-EN ISO 1461 – „Powłoki cynkowe nanoszone na wyroby stalowe i żeliwne metodą zanurzeniową”

 

 

R

PN-EN 13438:2013

Proces lakierowania przeprowadzany jest lakierni proszkowej należącej do firmy Legi. Wymagania użytkowe dla farb proszkowych oparte są o normę PN-EN 13438:2013.

 

 

 

R

EN 1090-2:2009

Wytwarzanie spawanych elementów i zestawów konstrukcji stalowych wg klasy wykonania EXC 1 w odniesieniu do wymagań zawartych w normie EN 1090-2:2009

 

Niezależnie od tego, czy szukasz ogrodzenia do domu, boiska czy terenu przedsiębiorstwa tutaj znajdziesz opcje dopasowania, na których Ci zależy!

Ogrodzenia systemowe Poznań – oferta od Legi

LEGI B

LEGI B, powstało z myślą o niemieckim ‚Ballfang’, czyli przechwytywaniu piłek. Jego wyjątkową cechą jest połączenie zalet dobrego ogrodzenia (estetyka, odporność na pogodę itp.) i praktyczne dopasowanie do specyfiki obiektów sportowych (wysokość, niski hałas przy uderzeniach piłką).

Legi B to jednocześnie doskonałe ogrodzenie na lata oraz skuteczny piłkochwyt o wielu możliwościach dopasowania.

Zalety:
• wytrzymałość na uderzenia i elastyczność;
• sprawdzona jakość (tysiące realizacji);
• bezpieczeństwo (zaokrąglenia prętów chronią przez skaleczeniem);
• łatwość łączenia z wszystkimi bramami i wejściami z oferty LEGI.

SYSTEM E

W systemie E kraty montowane są do słupków na styk, bez zachodzenia na siebie jak np. w wariancie R. Dostępny jest w wielu opcjach wykończenia i montażu, i jak każdy nasz produkt, doskonale przygotowany do codziennych zadań.

Ogrodzenia z serii E sprawdzają się w parkach, ogrodach, placach zabaw, domach jednorodzinnych czy na drogach dojazdowych. Do zastosowań bardziej wymagających (np. ogrodzenia przemysłowe lub z kratą ozdobną) rekomendujemy którąś z odmian ogrodzenia R.

Cechy:

 • mocowanie kraty z przodu słupka
 • krata mocowana do słupka na styk
 • słupek o profilu prostokątnym
 • wysokość kraty 630 mm lub 2430 mm

SYSTEM R

R to flagowy produkt LEGI, duma działów projektów i produkcji. Jeśli szukasz rozwiązań sprawdzonych, pewnych i trwałych, jesteś we właściwym miejscu. Tylko LEGI dostarczy te zalety połączone w jeden produkt. Unikalne elementy ogrodzenia R są opatentowane.

Cechy:

 • Wyjątkowa stabilność
 • Ponadczasowy i oryginalny design
 • Szeroka gama rozwiązań
 • Prosty i szybki montaż

Newsy od Legi

Zobacz swoje ogrodzenie

Zobacz swoje ogrodzenie

Któż nie chciałby poznać efektu końcowego swojego projektu zanim zostanie on urzeczywistniony? A w przypadku gdy podejmujemy „życiowe” albo...

czytaj dalej
Zobacz swoje ogrodzenie

Zobacz swoje ogrodzenie

Któż nie chciałby poznać efektu końcowego swojego projektu zanim zostanie on urzeczywistniony? A w przypadku gdy podejmujemy „życiowe” albo...

czytaj dalej

Skontaktujcie się z nami i odwiedźcie naszego Facebooka.