Ogrodzenia systemowe Poznań

Legi

NIEMIECKA TECHNOLOGIA, POLSKA PRODUKCJA

Ogrodzenia systemowe Poznań to specjalność firmy Legi to dlatego z dumą ogłaszamy, że nawiązaliśmy z nimi współpracę z w zakresie ich dystrybuowania. Jako jeden z wiodących producentów systemów ogrodzeniowych w Europie firma Legi dąży do osiągnięcia satysfakcji ich klientów poprzez dostarczanie wyrobów najwyższej jakości przy zachowaniu standardów ochrony środowiska.

Ich Polityka Jakości zawiera w sobie:

 • projektowanie i wytwarzenie ogrodzeń systemowych, zgodnych z normami technicznymi i bezpieczeństwa oraz wymaganiami i oczekiwaniami klientów;
 • nadzów, monitoring i doskonalenie wszystkich procesów w firmie, zarówno od strony technicznej jak i poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników;
 • wybieranie do wspołpracy wyłącznie kwalifikowanych dostawców i usług;
 • dbanie o środowisko naturalne, właściwe relacje społeczne oraz poszanowanie potrzeb socjalnych pracowników poprzez projektowanie i prowadzenie procesów technologicznych zgodnie z uwzględnieniem norm ich dotyczących;
 • stosowanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą EN ISO 9001:2015.

Skonfiguruj swoje ogrodzenie!

Certyfikaty Legi

R

ISO 9001:2015

Produkty Legi wytwarzane są zgodnie systemem zażądzania jakością ISO 9001:2015. Zakres certyfikacji obejmuje systemy ogrodzeniowe, bramy przesuwne oraz kraty zgrzewane.

 

R

PN-EN ISO 1461

Ich produkty zabezpieczane są powłoką antykorozyjną zgodnie z normą PN-EN ISO 1461 – „Powłoki cynkowe nanoszone na wyroby stalowe i żeliwne metodą zanurzeniową”

 

 

R

PN-EN 13438:2013

Proces lakierowania przeprowadzany jest lakierni proszkowej należącej do firmy Legi. Wymagania użytkowe dla farb proszkowych oparte są o normę PN-EN 13438:2013.

 

 

 

R

EN 1090-2:2009

Wytwarzanie spawanych elementów i zestawów konstrukcji stalowych wg klasy wykonania EXC 1 w odniesieniu do wymagań zawartych w normie EN 1090-2:2009

 

Niezależnie od tego, czy szukasz ogrodzenia do domu, boiska czy terenu przedsiębiorstwa tutaj znajdziesz opcje dopasowania, na których Ci zależy!

Ogrodzenia systemowe Poznań – oferta od Legi

LEGI B

LEGI B, powstało z myślą o niemieckim ‘Ballfang’, czyli przechwytywaniu piłek. Jego wyjątkową cechą jest połączenie zalet dobrego ogrodzenia (estetyka, odporność na pogodę itp.) i praktyczne dopasowanie do specyfiki obiektów sportowych (wysokość, niski hałas przy uderzeniach piłką).

Legi B to jednocześnie doskonałe ogrodzenie na lata oraz skuteczny piłkochwyt o wielu możliwościach dopasowania.

Zalety:
• wytrzymałość na uderzenia i elastyczność;
• sprawdzona jakość (tysiące realizacji);
• bezpieczeństwo (zaokrąglenia prętów chronią przez skaleczeniem);
• łatwość łączenia z wszystkimi bramami i wejściami z oferty LEGI.

SYSTEM E

W systemie E kraty montowane są do słupków na styk, bez zachodzenia na siebie jak np. w wariancie R. Dostępny jest w wielu opcjach wykończenia i montażu, i jak każdy nasz produkt, doskonale przygotowany do codziennych zadań.

Ogrodzenia z serii E sprawdzają się w parkach, ogrodach, placach zabaw, domach jednorodzinnych czy na drogach dojazdowych. Do zastosowań bardziej wymagających (np. ogrodzenia przemysłowe lub z kratą ozdobną) rekomendujemy którąś z odmian ogrodzenia R.

Cechy:

 • mocowanie kraty z przodu słupka
 • krata mocowana do słupka na styk
 • słupek o profilu prostokątnym
 • wysokość kraty 630 mm lub 2430 mm

SYSTEM R

R to flagowy produkt LEGI, duma działów projektów i produkcji. Jeśli szukasz rozwiązań sprawdzonych, pewnych i trwałych, jesteś we właściwym miejscu. Tylko LEGI dostarczy te zalety połączone w jeden produkt. Unikalne elementy ogrodzenia R są opatentowane.

Cechy:

 • Wyjątkowa stabilność
 • Ponadczasowy i oryginalny design
 • Szeroka gama rozwiązań
 • Prosty i szybki montaż

Newsy od Legi

Ukryj swój śmietnik

Ukryj swój śmietnik

Na początku wcale o tym nie myślałam… A potem nagle panika: gdzie je postawić?! – żeby nie były na widoku, żeby zapach nie odurzał, żeby owady nie...

czytaj dalej
Zobacz swoje ogrodzenie

Zobacz swoje ogrodzenie

Któż nie chciałby poznać efektu końcowego swojego projektu zanim zostanie on urzeczywistniony? A w przypadku gdy podejmujemy „życiowe” albo...

czytaj dalej

Skontaktujcie się z nami i odwiedźcie naszego Facebooka.