Nowoczesne ogrodzenia

Nowoczesne ogrodzenia posesyjne zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twoim najbliższym.

Kompleksowe systemy ogrodzeniowe zabezpieczają Twoją posesję przed nieproszonymi gośćmi. Dodają uroku, są funkcjonalne i estetyczne.

Inwestycja w kompletny system ogrodzeniowy? Zobacz dlaczego się to opłaca!

W skład systemu ogrodzeniowego wchodzą różne podzespoły: bramy, segmenty, furtki, słupki, siatki czy różne akcesoria montażowe. Jednym słowem wszystkie konieczne elementy do funkcjonalnego ogrodzenia terenu. Zamawiając u nas kompletny system możesz zyskać ujednolicony wygląd całego ogrodzenia. Do tego masz pewność profesjonalnego montażu wykonanego przez certyfikowanych specjalistów. Co jest istotne, całe ogrodzenie możesz zamówić w jednym miejscu. Nie warto tracić czasu oraz energii na poszukiwania.

Kupisz u nas:

Siatka ogrodzeniowa

Ogrodzeniowa siatka pleciona jest cały czas najpopularniejszą metodą ogrodzenia posesji. Można ją nabyć w różnych wariantach (ocynk bądź ocynk powlekany PCV). Jest dostępna w wielu rozmiarach i kolorach. Prosty montaż siatki ogrodzeniowej powoduje, że znajduje szerokie zastosowanie w ogradzaniu posesji, domów, parków, działek rekreacyjnych, czy nawet terenów przemysłowych.

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe nazywane również jako przęsło ogrodzeniowe to alternatywne rozwiązanie dla siatki ogrodzeniowej. Unikalny wygląd przęsła ogrodzeniowego powoduje, że idealnie komponują się z otoczeniem. Symetryczne przetłoczenia zapewniają sztywność, a zabezpieczenie antykorozyjne gwarantuje wieloletnią eksploatację ogrodzenia. Panele ogrodzeniowe występują w kilku grubościach drutu, wysokościach oraz kolorach.

 

Słupki ogrodzeniowe

Słupki ogrodzeniowe powinno się dobrać do rodzaju oraz wielkości przęsła ( tak zwanego panelu ogrodzeniowego). Mamy do wyboru słupki posiadające różny przekrój i różną wysokość oraz szerokości. Bez najmniejszego problemu dobierzemy także kolor słupka do panelu ogrodzeniowego, furtki czy bramy. Skuteczną alternatywą dla słupków ogrodzeniowych bywają elementy betonowe oraz podmurówki.

 

Furtka ogrodzeniowa

Furtka ogrodzeniowa to tuż obok bramy wjazdowej główny element nowoczesnego ogrodzenia. W ofercie mamy do wyboru furtki prawe oraz lewe – właściwą wersję furtki trzeba dobrać w zależności od indywidualnych potrzeb. Podczas decyzji warto zwrócić również uwagę na materiał z jakiego furtka jest wykonana oraz wymiary furtki.

Na pozostałych podstronach omówiliśmy ofertę bram wjazdowych przesuwnych oraz skrzydłowych, które w połączeniu z powyższymi elementami stanową idealne nowoczesne ogrodzenie posesyjne. Wszystkie podzespoły mogą być wykorzystane w Twoim domu jak i firmie.