Klamki do drzwi wewnętrznych

Klamki do drzwi wewnętrznych Roothkin.

 

Klamki do drzwi wewnętrznych Roothkin to gwarancja jakości, ponieważ firma oferuje wysokiej jakości stylowe klamki ze stali nierdzewnej, stalowe i aluminiowe.
Posiadamy w swojej ofercie klamki:
• bez otworów na wkładkę bębenkową,
• z otworem na wkładkę bębenkową,
• z otworem na klucz
• z blokadą WC.

Klamki te mogą być zarówno na szyldzie długim jak i dzielonym.

Klamka wewnętrzna oprócz niezbędnej funkcjonalności jest również elementem dekoracyjnym, który zauważy z pewnością każda osoba. Poprzez dopasowanie rodzaju klamki do wystroju wnętrza jesteśmy w stanie stworzyć perfekcyjny obraz wnętrza, który będzie spójny z resztą dodatków znajdujących się w danym pomieszczeniu. Klamki Roothkin już na pierwszy rzut oka robią pozytywne wrażenie poprzez swój estetyczny design. Różnorodność styli, materiałów oraz kolorów, wykorzystanych do produkcji klamek, pozwolą dopasować klamkę do każdego wystroju wnętrz – od stylu klasycznego po nowoczesny. Oferujemy zarówno ekskluzywne klamki, które przykuwają wzrok swoimi misternymi zdobieniami, jak i ich bardziej proste odpowiedniki, które wykonane są w bardziej stonowanym i harmonijnym stylu. W każdym przypadku są one najwyższej jakości oraz w pełni funkcjonalne.

 

Dlaczego klamki do drzwi wewnętrznych są tak ważne?

Tak jak wspomnieliśmy, klamki do drzwi wewnętrznych pełnią funkcję ozdobną i przy wyborze tej właśnie klamki powinniśmy porządnie się zastanowić. Nie należy brać pierwszej lepszej klamki, bo inna Ci się zepsuła. Przy wyborze klamki powinieneś się kierować tym, jak będzie współgrać z resztą otoczenia, żeby mogła tworzyć idealną całość z resztą ozdób. Klamka od drzwi jest pierwszą rzeczą, na którą zwraca się uwagę przy otwieraniu drzwi, ponieważ wyróżnia się na ich tle.

 

Dlaczego warto wybrać klamki do drzwi wewnętrznych firmy Rootkhin?

Roothkin to znany producent oraz dystrybutor okuć do drzwi. Ideą firmy jest dostarczanie klientom dobrej jakości produktów, które będą również funkcjonalne, a co najważniejsze – w konkurencyjnej cenie. Szczególnie skupia się na solidności swoich wyrobów, dlatego zdobywają zaufanie swoich klientów, którzy wybierają wyroby Roothkin.

Sprawdź pozostałe produkty z naszej oferty.