Drzwi zewnętrzne Polstar

Dlaczego warto wybrać drzwi zewnętrzne Polstar?

Przede wszystkim dlatego, że firma Polstar jest rodzinną firmą, która powstała w 2006 roku w Polsce. W 2013 roku właściciele wypromowali markę, która stała się synonimem jakości oraz niezawodności w branży. O tym wszystkim przekonuje nas fakt, iż marka podbiła także europejskie rynki. W 2016 firma otworzyła swoją fabrykę drzwi. Właśnie dlatego polecamy drzwi zewnętrzne Polstar!

Drzwi zewnętrzne Polstar – kolekcje

Galaxy

Drzwi z kolekcji Galaxy są bardzo nowoczesne i oryginalne. Z pewnością zachwycą wszystkich waszych gości. Będą stanowić idealne dopełnienie Waszego domu. Co najważniejsze, posiada ona 19 modeli, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Warto również wiedzieć, że każdy model występuje w innej wersji kolorystycznej! W ofercie znaleźć można takie modele jak: virgo, andromeda, taurus, pegasus, aries, gemini, centaurus, sirius, orion, pollux, apollo 3d, kastor, drake, diego oraz diaz!

drzwi zewnętrzne Polstar
Horizon

To wyjątkowa kolekcja, która zachwyci osoby, które cenią sobie estetyczny oraz klasyczny wygląd. Drzwi zewnętrzne Polstar z kolekcji Horizon wpasują się do każdego wnętrza. Drzwi występują w różnych wersjach kolorystycznych, dlatego można być pewnym, że znajdzie się wymarzony model. Kolekcja składa się z 20 modeli: tales, columb, gama, cortez, pires, Galileo, lemos, hevelius, magellan, picard, avila, arago, avila neo, newton 3d, pascal 3d, kepler 3d, nakamoto, vasco, tesla oraz darwin.

drzwi zewnętrzne Polstar

Drzwi zewnętrzne Polstar to synonim bezpieczeństwa!

Przy wyborze drzwi wejściowych należy zwrócić uwagę nie tylko na ich wygląd, ale także na to, czy zapewnią nam bezpieczeństwo. Firma Polstar używa najwyższej jakości materiałów do stworzenia swoich modeli. Firma dba o odpowiednią grubość skrzydła oraz najlepsze wypełnienie. Progi drzwi wykonywane są z blachy nierdzewnej.

Jeśli zdecydujecie się na drzwi firmy Polstar, możecie być pewni, że Wasz dom będzie nie tylko odpowiednio zabezpieczony, ale także będzie się odpowiednio prezentować!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat drzwi zewnętrznych to zobacz katalogi producentów dostępne na naszej stronie, bądź skontaktuj się z naszymi partnerskimi punktami sprzedaży

Sprawdź też koniecznie wyprzedaże w naszym sklepie internetowym.