Drzwi wewnętrzne Vivento Poznań

Vivento to marka, której korzenie sięgają 30-letniej tradycji firmy Sękpol, która może pochwalić się jednymi z najsolidniej wykonanych drzwi nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Zaufało nam już tysiące klientów, dlatego nie boimy się podejmować nowych wyzwań i chcemy aktywnie wyznaczać trendy rynkowe. Zapraszamy do świata Vivento i poznania oferty zbudowanej na wiedzy eksperckiej, doświadczeniu i nowoczesnym designie. Właśnie dlatego polecamy drzwi wewnętrzne Vivento Poznań.

Dlaczego warto wybrać drzwi wewnętrzne Vivento Poznań?

Flagową usługą są drzwi wykonywane na indywidualne zamówienie. Takie rozwiązanie jest gwarancją, że niezależnie od obranego pomysłu na aranżację pomieszczenia, stworzysz dla siebie optymalne drzwi wewnętrzne dopasowane do Twoich oczekiwań. Na uwagę zasługuje szybka realizacja zamówienia oraz łatwa i prosta wycena drzwi o określonych parametrach.

Firma nastawiona jest na oferowanie wysokiej jakości drzwi, które wykończone są różnego rodzaju okleinami drewnopodobnymi. Zakupione produkty z powodzeniem będą nam służyć wiele lat i cieszyć oko nie tylko gospodarzy domu, ale również gości. W ofercie znajdują się również akcesoria oraz różnego typu ościeżnice w tym ZOS (Zabudowa Ościeżnicy Stalowej), które pozwalają nam na całkowite zamaskowanie starej ościeżnicy bez konieczności jej demontowania.

Drzwi wewnętrzne Vivento Poznań – co można znaleźć w ofercie?

drzwi wewnętrzne Vivento Poznań
  • KOLEKCJA PRESTIGE

Drzwi wewnętrzne z kolekcji Prestige dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Prestige to drzwi, w których zastosowano ciekawe aranżacje, co sprawia, że drzwi mogą być wykorzystane w budownictwie mieszkalnym, jak również biurze, czy innym budynku użyteczności publicznej. Drzwi w wyposażeniu posiadają zamek wpuszczany na klucz oraz 3 sztuki zawiasów czopowych wkręcanych.

  • KOLEKCJA BASIC

Drzwi Vivento charakteryzują się odpornością na zarysowania, ścieranie, nie odbarwiają się i są także wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Staranne wykonanie nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Produkty charakteryzują się łatwością w utrzymaniu i pielęgnacji.

drzwi wewnętrzne Vivento Poznań
drzwi wewnętrzne Vivento Poznań
  • KOLEKCJA PREMIUM

Drzwi posiadają szeroki wybór unikatowych dekorów klasy premium i są znakomitą propozycją dla klientów chcących połączyć jakość z atrakcyjną ceną. Produkty  wykonane są z najlepszych materiałów, są eleganckie i zapewniają długotrwałe zadowolenie klienta.

Każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie odpowiedni model i kolor drzwi, które dopasuje bez problemu do ścian, paneli podłogowych czy nawet okien w swoim mieszkaniu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat drzwi wewnętrznych to zobacz katalogi producentów dostępne na naszej stronie, bądź skontaktuj się z naszymi partnerskimi punktami sprzedaży

Sprawdź też koniecznie ofertę na naszym sklepie internetowym.