Drzwi wewnętrzne Stolbud Poznań

50 lat doświadczenia – to jeden z powodów, abyście mogli Państwo cieszyć się najwyższą jakością i elegancją wykończenia. Jesteśmy nowocześni i innowacyjni, dlatego nie zwalniamy tempa i wciąż podążamy z duchem czasu. Inwestujemy w technologię oraz dbamy o design, dzięki czemu produkty marki STOLBUD wyznaczają trendy we współczesnym wzornictwie mieszkalnym. Właśnie dlatego polecamy drzwi wewnętrzne Stolbud Poznań.

drzwi wewnętrzne Stolbud Poznań

Dlaczego warto wybrać drzwi wewnętrzne Stolbud Poznań?

Drzwi wewnętrzne Stolbud to wyjątkowe wzornictwo połączone z wysoką jakością wykonania. Niezwykle bogata oferta estetycznych drzwi opiera się na szerokim wachlarzu najmodniejszych kolorów, kształtów i wykończeń. Dzięki temu dobór odpowiedniego rozwiązania staje się bardzo prosty – niezależnie od tego, czy jesteśmy zwolennikami tradycyjnych ponadczasowych rozwiązań, czy odważnego, niebanalnego designu.

Drzwi wewnętrzne Stolbud Poznań – co można znaleźć w ofercie?

  • DRZWI PRZESUWNE NAŚCIENNE

Drzwi przesuwne naścienne to dobre rozwiązanie do małych pomieszczeń, gdyż nie zabierają powierzchni użytkowej przy otwieraniu. Przesuwają się na specjalnej szynie, która może być wykończona maskownicą, dopasowaną specjalnie do koloru drzwi.

  • DRZWI PRZESUWNE CHOWANE W ŚCIANĘ

Drzwi przesuwne chowane w ścianę to idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń. Łączą one pełną funkcjonalność drzwi tradycyjnych z minimalnym wykorzystaniem powierzchni użytkowej. W przeciwieństwie do systemu naściennego ten sposób pozwala na aranżację ściany również w miejscu, gdzie chowają się drzwi.

  • LICOWANE

Drzwi licowane ze ścianą są wyjątkowym rozwiązaniem, tworzącym nowe kierunki w komponowaniu wnętrz. Ich najważniejszą zaletą jest to, że możemy je pomalować w kolorze ściany, przez co drzwi wtapiają się w tło i stają się niewidoczne. Ościeżnica jest w całości wykonana z aluminium oraz zaprojektowana w taki sposób, że drzwi stają się niewidocznym elementem ściany.

  • DREWNIANE

Doskonale uzupełnią tradycyjne, bardzo stylowe wnętrze, sentymentalnie rustykalną aranżację czy nowoczesną i designerską kompozycję – zwłaszcza jeśli drzwi połączymy z niebanalnym szkleniem.

  • MALOWANE

Oferujemy Państwu bogaty wybór drzwi malowanych, zamknięty w sześciu nowoczesnych i designerskich kolekcjach. To nasza propozycja przygotowana dla wszystkich tych, którzy szukają nietuzinkowych rozwiązań i pragną nadać wnętrzom indywidualny i niepowtarzalny charakter.

  • OKLEINOWANE

Tam, gdzie nowoczesność spotyka tradycję, nie ma miejsca na kompromisy. Dlatego z połączenia designerskiego stylu z tym, co przywodzi na myśl ponadczasową klasykę, powstała kolekcja drzwi okleinowych. Wyróżnia je lekka konstrukcja i niezwykła struktura, doskonale odwzorowująca naturalne drewno.

drzwi wewnętrzne Stolbud Poznań
drzwi wewnętrzne Stolbud Poznań
drzwi wewnętrzne Stolbud Poznań

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat drzwi wewnętrznych to zobacz katalogi producentów dostępne na naszej stronie, bądź skontaktuj się z naszymi partnerskimi punktami sprzedaży

Sprawdź też koniecznie ofertę na naszym sklepie internetowym.