Drzwi wewnętrzne Porta Poznań

Firma PORTA projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Drzwi PORTA to również jakość i bezpieczeństwo, które potwierdzone są certyfikatami uzyskanymi w Instytucie Techniki Budowlanej. Właśnie dlatego polecamy drzwi wewnętrzne Porta Poznań.

drzwi wewnętrzne PORTA Poznań

Dlaczego warto wybrać drzwi wewnętrzne Porta Poznań?

Stanowią głównie rolę ozdobną designu naszego mieszkania. Czynnikiem podstawowym przy zakupie jest wygląd oraz jakość wykonania, co wiąże się z trwałością i ich przeznaczeniem. Drzwi wewnętrzne to nasza najbogatsza, doskonale wyselekcjonowana oferta spośród dominujących producentów drzwi.

Drzwi wewnętrzne Porta Poznań – co można znaleźć w ofercie?

  • DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE LAKIEROWANE

Drzwi, które są prezentowane w tym rozdziale, są jednymi z najmodniejszych rozwiązań w tym sezonie, gdzie królują drzwi lakierowane na bardzo popularny kolor biały. Jesteśmy przekonani, że Ci z Państwa, którzy poszukują białych drzwi lakierowanych w najwyżej jakości, znajdą wśród tych kolekcji swój wymarzony model.

drzwi wewnętrzne Porta Poznań
drzwi wewnętrzne Porta Poznań
  • DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE RAMIAKOWE W SYNTETYCZNEJ OKLEINIE

Kolekcja drzwi ramiakowych charakteryzuje się specjalną wielowarstwową konstrukcją z drewna. Wśród tych kolekcji znajdziecie Państwo znane i popularne modele drzwi, cieszące się od lat niesłabnącą popularnością, np. kolekcję drzwi Porta KONCEPT w bardzo dobrej jakości okleinach Portasynchro 3D oraz Portaperfect 3D. W grupie oklein Portaperfect 3D prezentujemy nowy kolor Buk Skandynawski.

  • DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE PŁYTOWE W SYNTETYCZNEJ OKLEINIE

Szeroki wachlarz produktów dostępnych w naszej ofercie sprawi, że każdy z Państwa bez trudu odnajdzie drzwi dla siebie.

drzwi wewnętrzne Porta Poznań
drzwi wewnętrzne Porta Poznań
  • DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE W NATURALNEJ OKLEINIE

Drzwi w naturalnej okleinie są produktami dla grona wymagających klientów, dla których wdzięk natury jest podstawową wartością estetyczną. Różnorodność i indywidualizm są bardzo poszukiwanymi cechami produktu.

  • DRZWI ŁAMANE, PRZESUWNE

Oferta drzwi suwanych oraz systemów przesuwnych pozwala na idealne dopasowanie drzwi do pomieszczeń, które wymagają konkretnych rozwiązań. W systemach przesuwnych producenta Porta możecie Państwo wykorzystać drzwi z dowolnej kolekcji, które przypadną Państwu do gustu.

drzwi wewnętrzne Porta Poznań
drzwi wewnętrzne Porta Poznań
  • DRZWI TECHNICZNE

W dziale drzwi technicznych przedstawiamy Państwu produkty dobrze znane na inwestycjach. W ofercie posiadamy drzwi akustyczne, techniczne, a także drzwi przeciwpożarowe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat drzwi wewnętrznych to zobacz katalogi producentów dostępne na naszej stronie, bądź skontaktuj się z naszymi partnerskimi punktami sprzedaży

Sprawdź też koniecznie ofertę na naszym sklepie internetowym.