Drzwi wewnętrzne POL-SKONE Poznań

POL-SKONE jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała ona w 1990 roku i przez ponad 29 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera, co zapewnia funkcjonalność, piękno i estetykę produktów POL-SKONE, które zostały docenione przez światowych fachowców. Właśnie dlatego polecamy drzwi wewnętrzne POL-SKONE Poznań.

drzwi wewnętrzne POL-SKONE Poznań

Dlaczego warto wybrać drzwi wewnętrzne POL-SKONE Poznań?

POL-SKONE dysponuje obecnie czterema nowoczesnymi i skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi. Firma zatrudnia prawie 1000 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby z najlepszego gatunkowo drewna, które pochodzi wyłącznie z polskich lasów.

Drzwi wewnętrzne POL-SKONE Poznań – co można znaleźć w ofercie?

Drzwi są ruchomym elementem, który zamyka otwory w ścianach wewnątrz oraz na zewnątrz budynku. Natomiast warto wiedzieć, iż potrzeba różnorodnego zastosowania drzwi powoduje, że są one elementami, które występują w licznych odmianach, różniących się konstrukcją, kształtem, wielkością, sposobem otwierania oraz materiałem, z którego zostały wykonane, nie wspominając już o liczbie kolorów.

Drzwi POL-SKONE to ponad 50 różnych kolekcji. W bogatej ofercie producenta drzwi i okien POL-SKONE znajdą Państwo drzwi wewnętrzne: malowane, okleinowane, szklane czy fornirowane.

drzwi wewnętrzne POL-SKONE Poznań
  • Drzwi malowane

Drzwi malowane dostępne wyłącznie w systemie przylgowym i bezprzylgowym, charakteryzuje powierzchnia ze strukturą drewna oraz gładka powierzchnia skrzydła.

  • Drzwi okleinowane

Ramiak drewniany obłożony jest dwiema gładkimi płytami HDF o powierzchni ECO TOP oraz wypełniony warstwą stabilizującą o strukturze „plastra miodu”. Powierzchnia ECO TOP to ekologiczna powierzchnia, która charakteryzuje się trwałą użytecznością oraz odpornością na ścieranie. Drzwi są oklejane jakościowymi materiałami z szeroką gamą kolorów.

drzwi wewnętrzne POL-SKONE Poznań
drzwi wewnętrzne POL-SKONE Poznań
  • Drzwi szklane

Drzwi są zrobione ze szkła hartowanego w kolorze białym lub brązowym o grubości 8 mm. To zapewnia porządną wytrzymałość i długoterminową użyteczność drzwi.

  • Drzwi fornirowane

Ramiak sosnowy jest obłożony dwiema płytami HDF (to inaczej powierzchnia, która pokryta jest naturalną okleiną drewnianą), wypełnienie stanowi stabilizująca warstwa o strukturze „plastra miodu”. Skrzydła i drzwi standardowo wyposażone są w zamek jednopunktowy wpuszczany, rozstaw 72 mm, na klucz, opcjonalnie na wkładkę, blokadę łazienkową czy zawiasy czopowe wkręcane.

drzwi wewnętrzne POL-SKONE Poznań

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat drzwi wewnętrznych to zobacz katalogi producentów dostępne na naszej stronie, bądź skontaktuj się z naszymi partnerskimi punktami sprzedaży

Sprawdź też koniecznie ofertę naszego sklepu internetowego.