Drzwi wewnętrzne Hormann Poznań

Zawsze jest problem przy poszukiwaniu drzwi wewnętrznych do domu. Często muszą Państwo dokonywać wyboru między wyglądem a jakością wykonania. Drzwi firmy Hörmann nie uznają kompromisów zarówno w kwestii designu, jak i wyjątkowej trwałości. Jeżeli Państwo wybiorą jeden z modeli drzwi wewnętrznych firmy Hörmann, to te drzwi będą służyć Państwu przez „całe życie”. Właśnie dlatego polecamy drzwi wewnętrzne Hormann Poznań.

Drzwi wewnętrzne Hormann Poznań

Dlaczego warto wybrać drzwi wewnętrzne Hormann Poznań?

Drzwi wewnętrzne Hormann są najlepsze i mają elegancki design. Posiadają one regulowaną ościeżnicę stalową VarioFix. Jeszcze jednym plusem jest Duradecor, który odznacza się najwyższą odpornością na uderzenia. Potrzebują Państwo więcej komfortu? Wystarczy wyposażyć drzwi w Państwa mieszkaniu w innowacyjny napęd PortaMatic. Automatyczne otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą nadajnika lub sterownika poprawi jakość życia.

Bogata oferta wzorów, kolorów oraz wyposażenia dodatkowego pozwoli nam zrealizować nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo idealnie dopasowane dla siebie drzwi wewnętrzne.

Dzrwi wewnętrzne Hormann Poznań – co można znaleźć w ofercie?

  • Proste, eleganckie, ponadczasowe: BaseLine

Chcecie Państwo mieć drzwi wewnętrzne do domu, które pomimo upływu lat nie stracą swej elegancji i nadal będą dodawać uroku każdemu wnętrzu? Model BaseLine będzie idealny dla Państwa.

Wysokiej jakości płyta drzwiowa wykonana z pełnej płyty wiórowej w połączeniu z jednym z oryginalnych rodzajów powierzchni, pozwolą stworzyć nastrojowe i zachęcające do wypoczynku wnętrze.

Drzwi wewnętrzne Hormann Poznań
Drzwi wewnętrzne Hormann Poznań
  • 3 x 3 możliwości: ConceptLine

Linia ConceptLine to idealne drzwi wewnętrzne dla osób pragnących stworzyć swój własny indywidualny projekt wystroju wnętrz. Jedną z możliwości jest dowolne łączenie powierzchni błyszczącej, ultramatowej i strukturalnej z kolorem białym, jasnoszarym lub antracytowym. Takie drzwi nadadzą wyjątkowy styl Państwa mieszkaniu. To nigdy nie było prostsze!

  • Drzwi marzeń

Modele DesignLine kierowane są do osób ceniących sobie nowoczesne wzornictwo z zachowaniem klasycznej linii. Przy wyborze drzwi wewnętrznych DesignLine otrzymujecie Państwo szeroki wybór aplikacji ze stali nierdzewnej, naturalnych drewnianych oklein i kolorowych powierzchni, a nawet całkowicie przeszklonych drzwi.

Drzwi wewnętrzne Hormann Poznań
Drzwi wewnętrzne Hormann Poznań
  • Dla miłośników klasycznych wzorów i dobrego designu

Drzwi wewnętrzne DesignLine spełnią największe wymagania klientów ceniących klasykę oraz nowoczesność, ponieważ idealnie wpisują się w styl wiejskiego domu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat drzwi wewnętrznych to zobacz katalogi producentów dostępne na naszej stronie, bądź skontaktuj się z naszymi partnerskimi punktami sprzedaży

Sprawdź też koniecznie ofertę na naszym sklepie internetowym.