Drzwi wewnętrzne Eclisse Poznań

Firma Eclisse to rzetelność i pełen profesjonalizm. Gwarantuje to dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu oraz kilkudziesięciu opatentowanym rozwiązaniom. Ciągłe doskonalenie firmy to wizytówka Eclisse, a jakość to jeden z podstawowych filarów, na których opiera się firma. Własnie dlatego polecamy drzwi wewnętrzne Eclisse Poznań.

Dlaczego warto wybrać drzwi wewnętrzne Eclisse Poznań?

Drzwi ukryte Eclisse to nowatorskie rozwiązanie, które łączy pełną funkcjonalność drzwi tradycyjnych z minimalnym wykorzystaniem powierzchni użytkowej. Wszechstronne zastosowanie systemu Eclisse oznacza, że z powodzeniem sprawdzi się w dużych salonach powstałych np. poprzez połączenie dwóch mniejszych pomieszczeń, jak i w małych pomieszczeniach. Głównymi zaletami systemu są: oszczędność powierzchni, funkcjonalność oraz nowatorska aranżacja wnętrz.

Co można znaleźć w ofercie drzwi wewnętrzne Eclisse Poznań?

Drzwi drewniane

W drzwiach drewnianych macie Państwo wybór:

  • kolorystyki laminatów,
  • kolorystyki fornirów,
  • malowania.
drzwi wewnętrzne Eclisse Poznań
drzwi wewnętrzne Eclisse Poznań
Drzwi szklane

Szklane skrzydło jest idealnym rozwiązaniem, aby sąsiadującym ze sobą pomieszczeniom nadać wrażenia świeżości i lekkości. Stanowi uniwersalny element wystroju wnętrza, który zawsze harmonijnie komponuje się z już istniejącą kolorystyką. Tafla przystosowana jest do zamocowania jej do prowadnicy za pomocą klem frezowanych lub anodowanych dodatkowo wyposażonych w plastikowy prowadnik do drzwi szklanych. Istnieje możliwość doboru uchwytu do przesuwu lub zamka, w zależności od preferowanego kształtu i koloru. Wszystkie skrzydła spełniają wymagane normy użyteczności prywatniej i publicznej.

Drzwi rozwierane Syntesis Line

Umożliwiają rozwiązanie zainstalowania drzwi z ukrytymi zawiasami w aluminiowej ościeżnicy. W zależności od preferencji drzwi mogą być malowane w kolorze ściany, oddając efekt ciągłości ściany poprzez idealne skomponowanie się z nią. Alternatywnie drzwi mogą być malowane kolorami z palety RAL bądź ozdobione wykończeniami lub nadrukami, według intencji projektanta wnętrz lub inwestora. Są dwa rodzaje otwierania tych drzwi:

  • Drzwi otwierane do wewnątrz

Dla każdego modelu drzwi istnieje możliwość wyboru sposobu otwierania drzwi do wewnątrz na lewo lub do wewnątrz na prawo.

  • Drzwi otwierane na zewnątrz

Podobnie w przypadku otwierania drzwi na zewnątrz, istnieje możliwość wybrania kierunku otwarcia na lewo lub na prawo.

drzwi wewnętrzne Eclisse Poznań

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat drzwi wewnętrznych to zobacz katalogi producentów dostępne na naszej stronie, bądź skontaktuj się z naszymi partnerskimi punktami sprzedaży

Sprawdź też koniecznie ofertę na naszym sklepie internetowym.