Drzwi wewnętrzne DRE Poznań

DRE jest firmą z czołówki producentów stolarki drzwiowej w Polsce. Ostatnio przeprowadzona kampania reklamowa w środkach masowego przekazu spowodowała znacznie zwiększenie zainteresowania produktami tej firmy, a w szczególności wzbudziła zainteresowanie tematem drzwi wewnętrznych. Właśnie dlatego polecamy drzwi wewnętrzne DRE Poznań.

drzwi wewnętrzne DRE Poznań

Dlaczego warto wybrać drzwi wewnętrzne DRE Poznań?

To, co wyróżnia drzwi DRE, to fakt bardzo bogatej ilości asortymentu, którego spektrum rozciąga się od drzwi klasycznych, które w tym roku są bardzo modne, po drzwi nowoczesne, ale również drzwi z tak zwanej wyższej półki cenowej o bardzo wysokiej jakości i te, drzwi dostępne dla kieszeni przeciętnego klienta. Drzwi DRE to wzory, które są niespotykane, np. przeszklenia w kształcie słoi lub fal. Wszystkie wzory znajdziesz na stronach naszego sklepu internetowego, do czego serdecznie zachęcamy.

Co można znaleźć w ofercie drzwi wewnętrzne DRE Poznań?

drzwi wewnętrzne DRE Poznań
  • Ramowe

Drzwi wykonane są w klasycznej kolorystyce okleiny drewnianej, która świetnie komponuje się z większością wystroju wnętrz, ale również daje mieszkaniu wygląd bardzo elegancki i stylowy. Unikatowy efekt można również uzyskać, stosując zawiasy ukryte, co daje bardzo ładne zlicowanie drzwi ze ścianą.

  • Malowane

Drzwi DRE Duo, to typowy przykład drzwi białych, które idealnie wpasowują się do nowoczesnego, ale również tradycyjnego wnętrza mieszkania. Drzwi są malowane lakierem akrylowym. Atutem tego modelu oprócz solidnej konstrukcji opartej na ramie z płyty MDF wypełnionej plastrem miodu jest także doskonała cena. Drzwiom DRE uroku dodają również stylowe okucia, które stylizowane są zgodnie z najnowszymi światowymi trendami wystroju wnętrz.

drzwi wewnętrzne DRE Poznań
drzwi wewnętrzne DRE Poznań
  • Połyskowe

Drzwi na wysoki połysk – to odzwierciedlenie najnowszych światowych trendów modernistycznego designu.

  • Techniczne

Zastosowanie:

  • mogą służyć jako drzwi wewnętrzne wejściowe przeciwpożarowe,
  • są stosowane w budownictwie mieszkaniowym,
  • wykorzystywane są do użyteczności publicznej oraz w budynkach zamieszkania zbiorowego, a także w pomieszczeniach gospodarczych i technicznych.
drzwi wewnętrzne DRE Poznań
drzwi wewnętrzne DRE Poznań
  • Składane

Drzwi wewnętrzne łamane/składane to chętnie kupowane drzwi przez wszystkich, którzy poszukują dobrej jakości drzwi w rozsądnej cenie. To nie tylko dobre i praktyczne, ale także estetyczne i dobrze prezentujące się rozwiązanie. To idealna propozycja do mieszkań o małej powierzchni.

  • Szklane

Skrzydłem jest szklana tafla, która jest wykonana z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 8 mm. Znajdują się w niej także otwory pozwalające na zamocowanie zawiasów i zamka.

drzwi wewnętrzne DRE Poznań

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat drzwi wewnętrznych to zobacz katalogi producentów dostępne na naszej stronie, bądź skontaktuj się z naszymi partnerskimi punktami sprzedaży

Sprawdź też koniecznie ofertę naszego sklepu internetowego.