Drzwi wewnętrzne CAL Poznań

Na pierwszym miejscu stawiamy uczciwość wobec klienta. Jesteśmy doświadczoną firmą rodzinną i mówimy prawdę o naszych wyrobach – ich wiarygodność potwierdzają liczne certyfikaty wydawane przez niezależne instytucje. Aby zapewnić ostateczną dbałość o nasz produkt, wprowadziliśmy autoryzację grup montażowych (AGM), dając pewność, że drzwi będą zamontowane przez fachowców posiadających odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Właśnie dlatego polecamy drzwi wewnętrzne Cal Poznań.

drzwi wewnętrzne CAL Poznań

Dlaczego warto wybrać drzwi wewnętrzne CAL Poznań?

Drzwi wewnętrzne powstają z zachowaniem wszelkich standardów jakości. Zyskują Państwo pewność, że zakupiony produkt będzie służył przez kolejne lata, ciesząc precyzją oraz niezwykłymi względami estetycznymi. Dodatkowo ceny zostały dopasowane do produktu w taki sposób, by zapewnić Państwu jak najwięcej komfortu podczas wyboru konkretnego modelu.

Drzwi wewnętrzne CAL Poznań – co można znaleźć w ofercie?

Infinity

Eleganckie aksamitne wykończenie. Gładka biel – wyjątkowo przyjemna w dotyku. Jeśli Twoje poczucie estetyki wymaga mariażu ponadczasowego wzornictwa i nowoczesności, wybierz modele z kolekcji Infinity.

drzwi wewnętrzne CAL Poznań
drzwi wewnętrzne CAL Poznań
Geometria

Dwanaście inspirujących wzorów, aplikacje ze szkła lacobel i nieszablonowy design. Jeśli chciałbyś wprowadzić do swojego wnętrza naturalny porządek – powinieneś wybrać wzory z kolekcji bazującej na geometrycznych wzorach, które pomogą Ci w osiągnięciu tego celu.

Nova 3.0

To drzwi dębowe o konstrukcji ramowo-płycinowej, które charakteryzują się bogatą kolorystyką wybarwień szkieł. Pragniesz cieszyć się codziennym dotykiem i pięknem drewna, a jednocześnie szukasz nowoczesnych wzorów? Modele Gremzdy i Okmin są właśnie dla Ciebie.

drzwi wewnętrzne CAL Poznań
drzwi wewnętrzne CAL Poznań
Nova 3.1

To wyjątkowe drzwi o nowoczesnej budowie. Ekologiczne, w pełni płytowe. Wyróżnia je dębowa okleina i rama skrzydła oraz bezpieczna, hartowana szybka decormat. Jeśli jesteś fanem piękna prostych drzwi – ta kolekcja jest dla Ciebie.

Nova 3.2

Kolekcja Nova 3.2 jest nowoczesnym wzornictwem, dostępna w wielu kolorach – idealnie komponujących się z wnętrzem Twojego domu.

drzwi wewnętrzne CAL Poznań
drzwi wewnętrzne CAL Poznań
Luksusowa

Kolekcja Luksusowa jest kwintesencją eleganckiego wzornictwa. To ponadczasowe piękno pasujące zarówno do domów w stylu klasycznym, jak i przestrzeni, w których tradycja oraz nowoczesność mają tworzyć zgrany duet.

Klasyczna

Skrzydła z tej kolekcji charakteryzują się uniwersalnym wyglądem, który nieprzerwanie cieszy się dużą popularnością. Jeśli potrzebujesz pięknej i funkcjonalnej ozdoby pasującej do każdego wnętrza – linia klasyczna jest właśnie dla Ciebie.

drzwi wewnętrzne CAL Poznań
drzwi wewnętrzne CAL Poznań
Szlachecka

Szlachetne kształty i sarmackie cechy charakteru – należące do klasy wyższej modeli drzwi, o wyjątkowych drewnianych aplikacjach, które nadają im niepowtarzalnego uroku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat drzwi wewnętrznych to zobacz katalogi producentów dostępne na naszej stronie, bądź skontaktuj się z naszymi partnerskimi punktami sprzedaży

Sprawdź też koniecznie ofertę na naszym sklepie internetowym.