Bramy przemysłowe

Witamy na naszej zakładce bramy przemysłowe. W naszej ofercie znajdą Państwo bramy hangarowe, bramy segmentowe, bramy do garaży zbiorczych, bramy szybkobieżne, bramy i kraty rolowane, przeciwpożaroe bramy przesuwne, kurtyny paskowe PCV oraz bramy wahadłowe.

Bramy przemysłowe hangarowe
Bramy hangarowe

Bramy te są w sprzedaży od wielu lat i dzięki nim firma Schweiss została liderem na rynku. Bramy Bifold są otwierane za pomocą mocnych taśm, które są ulokowane na całej szerokości bramy, aby zapewnić maksymalną siłę. Nylonowe taśmy są w stanie unieść ponad 13 ton! Taśmy nigdy się pękną i są niesłychanie ciche.

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe przemysłowe otwierają się pionowo w górę, pozostawiając wolne miejsce przed oraz za bramą. Segmenty bramy przemysłowej mogą być odstawiane płasko pod stropem, pionowo bezpośrednio nad otworem bądź równolegle do skośnego dachu.

Bramy do garaży zbiorczych

Najmocniejszą stroną bramy do garaży zbiorczych marki Hormann jest niezawodność. Równie ważnym atutem bramy jest bezpieczeństwo działania i wyjątkowo ciche działanie, nawet przy systematycznej pracy. Ta konstrukcja bramy nie wymaga konserwacji. Jest wyposażona w niezniszczalny i niskoawaryjny mechanizm przeciwwagi, dzięki czemu otwiera się i zamyka płynnie, cicho i bezpiecznie.

Bramy szybkobieżne

Bramy szybkobieżne Hörmann stosuje się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, gdzie służą optymalizacji ciągów transportowych, poprawiają klimat pomieszczeń i ograniczają straty energii. Oferta firmy Hörmann obejmuje otwierane pionowo lub poziomo przezroczyste bramy z elastyczną kurtyną, także w kombinacji z bramami segmentowymi i rolowanymi.

Bramy i kraty rolowane

Bramy i kraty rolowane Hörmann to genialnie prosta konstrukcja z aluminium i stali składająca się na małą ilość komponentów powoduje, że bramy te są szczególnie ekonomiczne. Są to zamknięcia, które ciągle sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Bramy i kraty rolowane prawie nie zajmują miejsca nad otworem.

Przeciwpożarowe bramy przesuwne

Firma Hörmann dostarcza na rynek niezawodne bramy przesuwne w wersji 1- i 2-skrzydłowej do wszystkich możliwych obiektów – w zależności od obciążenia ogniowego. Konstrukcje przeciwpożarowe spełniają normy PN EN 1634-1 oraz posiadają Aprobatę Techniczną i Certyfikat Zgodności wydany przez Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie.

kurtyny paskowe PCV
Kurtyny paskowe PCV

Kurtyny paskowe Flex firmy Hörmann przeznaczone są głównie jako ekonomiczne zamknięcia dużych otworów w halach. Te niezwykle wytrzymałe pasy wykonane z PCV stanowią niemalże szczelne zamknięcie, poand to otwierają się tylko na szerokość pojazdu lub ładunku.

Bramy wahadłowe

Flex to bramy wahadłowe firmy Hörmann które są przeznaczone wyłącznie do użytku wewnątrz budynków przy średnim natężeniu ruchu wózków widłowych. Aby ułatwić montaż bram wahadłowych są dostarczane w całości jako zmontowane fabrycznie.

Sprawdź pozostałe produkty z naszej oferty.