Bramy hangarowe w wykonaniu Bilbo sp. z o.o., czyli fachowy serwis na trasie Poznań – Dublin!

Pod koniec stycznia zostaliśmy wytypowani przez amerykańskiego producenta bram hangarowych, a mianowicie firmę Schweiss & Bifold do przeszkolenia pracowników prywatnego lotniska Weston Airport w Dublinie. Było to ciekawe wyróżnienie, ponieważ dystrybutorów tego producenta jest kilku dużo bliżej Dublina niż Poznań, gdzie swoją siedzibę ma nasza firma. Podjęliśmy rękawicę i już kilka dni po zaproszeniu siedzieliśmy w samolocie w drodze do Irlandii. Na miejscu przywitano nas bardzo ciepło. Podczas całodniowego szkolenia panowała miła atmosfera, w której praca była samą przyjemnością.

Zobaczcie kilka zdjęć z tego wyjazdu:

 

Krótko o firmie Schweiss

Firma Schweiss jest wiodącym producentem bram z pasem podnoszącym i jednoskrzydłowymi bramami hydraulicznymi do zastosowań rolniczych, lotniczych, architektonicznych, komercyjnych, przemysłowych i mieszkaniowych. 

Niezależnie od tego, czy chodzi o opatentowane bramy podwójne Bifold, czy też nowe bramy hydrauliczne, Schweiss jest firmą, która wybiera solidne, bezpieczne i niezawodne bramy.

Przewaga bramy podwójnie składanej Bifold nad bramą otwieraną hydraulicznie “Hydrolic doors”:

  • Oszczędzają miejsce przed bramą
  • Nie zbierają tak dużej ilości wody, czy śniegu na swojej powierzchni podczas pełnego otwarcia
  • Są bezpieczniejsze od standardowych bram hydraulicznych
  • Posiadają wiele punktów podnoszących bramę
  • Można je stosować nawet do niestandardowych otworów garażowych
  • Są otwierane elektyrcznie
  • Mają mało ruchomych części a ich instalacja jest dużo łatwiejsza niż zwykłych bram hangarowych

W celu uzyskania dokładnej oferty skontaktuj się z wybranym punktem sprzedaży. Odwiedź także koniecznie nasz e-sklep i sprawdź dokładnie wszystkie nasze promocje!