Bramy garażowe

Jak Państwo wiecie, bramy garażowe są bardzo ważnym elementem wyposażenia budynku. Pełnią funkcję ochronną – mają zapewnić bezpieczeństwo nie tylko przechowywanych w garażach rzeczy czy auta, ale również bronią wstępu do części mieszkalnej w przypadku, gdy garaż jest łączony z domem. Pamiętając o tej funkcji należy kierować się jakością produktu. Nie należy zostawić wyboru przypadkowi. To musi być jasna i przemyślana decyzja.

Brama garażowa to nie tylko ochrona swojego mienia, ale także wizytówka domu. Przy wyborze odpowiedniej bramy obok jakości, należy kierować się odpowiednim wyglądem. Brama garażowa jest niemal wizytówką Twojego domu, ponieważ zajmuje dużą powierzchnię i rzuca się w oczy. Może tworzyć spójną całość z Twoim budynkiem.

W naszej ofercie znajdą Państwo bramy  segmentowe, bramy rolowane, bramy  uchylne, bramy segmentowe boczne oraz drzwi garażowe boczne.

Bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe segmentowe

Bramy segmentowe otwierają się pionowo i dzięki temu oszczędzają dużo miejsca przed oraz wewnątrz garażu. Atutem bram segmentowych jest fakt, że wjeżdżającemu do garażu kierowcy do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Bramy  segmentowe zastosować można w każdej sytuacji montażowej – nie gra roli kształt otworu do garażu.

Bramy garażowe rolowane

Bramy garażowe rolowane

Bramy garażowe rolowane RollMatic poprzez swoją konstrukcję zapewniają maksimum miejsca na parkowanie wewnątrz jak i na zewnątrz garażu. Przestrzeń sufitu także pozostaje w pełni do zagospodarowania.

Bramy garażowe uchylne

Bramy garażowe uchylne

Uchylne bramy to połączenie wysokiej jakości, zaawansowanej techniki, trwałości i bezpieczeństwa obsługi. Każda z bram uchylnych marki Hörmann to więcej niż 50 lat doświadczeń oraz know how największego producenta bram garażowych w Europie. Bramy uchylne Hormann dostępne są w atrakcyjnych wizualnie wzorach ze stali.

Bramy garażowe segmentowe boczne

Bramy garażowe segmentowe boczne

Boczna brama segmentowa poprzez możliwość częściowego otwarcia znacznie upraszcza dostęp do garażu. Dzięki temu bez znaczenia jak brama jest otwierana (ręcznie czy za pomocą napędu elektrycznego) mamy możliwość otworzyć ją tylko częściowo.

Drzwi garażowe boczne

Drzwi garażowe boczne

pójna kompozycja architektoniczna wszystkich elementów domu to podstawa jego eleganckiego wyglądu. W związku z tym firma Hörmann do każdej z bram garażowych oferuje drzwi boczne o dostosowanym do niej wyglądzie, co w połączeniu stanowi perfekcyjną kompozycję. Oprócz walorów estetycznych drzwi boczne są również bardzo praktyczne.

Sprawdź nasze pozostałe produkty w zakładce oferty.