Bramy garażowe uchylne

Bramy uchylne Hormann – wysoka jakość w estetycznych wzorach

Uchylne bramy to połączenie wysokiej jakości, zaawansowanej techniki, trwałości i bezpieczeństwa obsługi. Każda z bram uchylnych marki Hörmann to więcej niż 50 lat doświadczeń oraz know how największego producenta bram garażowych w Europie.
Bramy uchylne Hormann dostępne są w atrakcyjnych wizualnie wzorach ze stali. Posiadają klasyczne przetłoczenia, stylowe kasetony lub opcje do indywidualnej aranżacji. Gdy elementem stanowiącym o wyglądzie domu jest drewno, to decyzją uzasadnioną będzie wybór bramy garażowej wypełnionej litym drewnem.
Wśród bogatej oferty wzorów znajdziecie Państwo z pewnością wymarzoną bramę do swojego garażu.
Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoja brama garażowa spełnia potrzebne wymogi bezpieczeństwa wypełnij listę kontrolną.
A jeśli Twój test wyszedł słabo, to skontaktuj się z nami!

Poznaj powody dla których warto wybrać garażowe bramy segmentowe marki Hormann

1. Niemiecka jakość:

wszystkie komponenty napędów oraz bram są konstruowane a także produkowane przez firmę Hörmann. Gwarantuje to ich odpowiednią jakość i kompatybilność, co przekłada się na bezpieczeństwo Klientów. Produkty Hormann są badane i certyfikowane przez niezależne instytucje z akredytacją. Produkcja jest w Niemczech, a wszystkie wyroby spełniają wymagania europejskiej normy PN-EN 13241-1.

2. Bramy garażowe od pokoleń:

Produkty Hormann poddawane są próbom wytrzymałościowym w trudnych warunkach, co umożliwia osiągnięcie najwyższej jakości. Nowatorskie techniczne rozwiązania oraz perfekcyjny system zapewnienia jakości pozwala na udzielanie 10 lat gwarancji na wszystkie bramy segmentowe i 5 lat gwarancji na napędy Hörmann*
*o szczegółowe warunki gwarancji pytaj naszego handlowca

3. Bramy pod kątem przyszłości:

Hörmann stanowi dobry przykład dla innych, gdyż od 2013 roku firma 40 % zapotrzebowania na energię pokrywa ze źródeł odnawialnych i zamierza kontynuować ten proces. Dzięki wdrożeniu certyfikowanemu, inteligentnemu systemu zarządzania energią, ogranicza emisję wielu ton CO2 rocznie. Hörmann oferuje także wyroby dla budownictwa realizowanego zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju.

4. Inteligentne sposoby zabezpieczające wokół bramy

Na maksymalnie wysokie bezpieczeństwo obsługi bram uchylnych pozwalają ochronne nakładki na dźwigni, a także listwy elastyczne pomiędzy płytą bramy a ramą. Te elementy minimalizują ryzyko przypadkowego przytrzaśnięcia palców. Aż tak wysoki standard bezpieczeństwa mają wyłącznie bramy uchylne Hörmann.

5. Trwałe zabezpieczenia bramy

Gdy po wielu latach użytkowania pęknie jedna ze sprężyn na ramieniu dźwigni, w bramach uchylnych Hormann pozostałe sprężyny nadal zabezpieczają bramę. Dzięki temu brama jest skutecznie zabezpieczona przed opadnięciem. Odstęp pomiędzy zwojami sprężyn jest tak mały, że nie jest on zagrożeniem nawet dla małych palców dziecka.

6. Brama uchylna łatwa w użytkowaniu

Brama uchylna po całkowitym otwarciu jest amortyzowana, więc bezpiecznie zatrzymuje się w zagłębieniu szyny.
Odpowiednio ukształtowane ramię dźwigni dociska bramę podczas zamykania do ościeżnicy, a brama samoczynnie się zamyka. To rozwiązanie wyklucza powstawanie szczeliny pomiędzy bramą a ramą.

7. Innowacyjne ryglowanie bramy

Wyjątkowe ryglowanie bramy uchylnej z zapadką obrotową stosowane w bramach Hörmann dociska naroża płyty do ramy. Stanowi to o wiele skuteczniejsze rozwiązanie niż zamknięcia ze sztangą. Praktycznie niemożliwe jest podważenie bramy.

8. Brama otwierana na pilota z certyfikatem

System radiowego sterowania BiSecur do garażowych i wjazdowych napędów do bram wykorzystuje technologię do bezpiecznej i przede wszystkim komfortowej obsługi bram garażowych, wjazdowych i wielu innych produktów.

System BiSecur, charakteryzuje się stabilnym i odpornym na zakłócenia zasięgiem, zabezpiecza wysyłany sygnał sterowania radiowego przed skopiowaniem. System jest przetestowany, certyfikowany i tak samo bezpieczny, jak bankowość elektroniczna.

9. Wygodny odczyt położenia bramy

Już nie trzeba sprawdzać, czy brama jest na pewno zamknięta. Wystarczy nacisnąć przycisk i rozpoznać po kolorze diody LED na nadajniku HS 5 BS, czy brama do garażu jest otwarta lub zamknięta. Kolejne naciśnięcie pozwala na zamknięcie bramy*. Nie można wygodniej i bezpieczniej sterować bramą.

Nasza nowa aplikacja dla systemów iOS i Android w połączeniu z bramką LAN / WLAN Hörmann BiSecur pozwala na wygodne sterowanie napędami.

* Gdy brama jest poza zasięgiem wzroku, wymagana jest instalacja dodatkowej fotokomórki do jej obsługi.
** Dla systemów operacyjnych iOS i Android

10. Piloty BiSecur z nagrodzonym wzornictwem

Poza interesującą stylistyką w kolorze czarnym bądź białym, ekskluzywne nadajniki BiSecur posiadają elegancki i ergonomiczny kształt. Pilot Hörmann BiSecur z błyszczącą powierzchnią w opcji, przypominającą wykończenie fortepianowym lakierem, otrzymały nagrodę Reddot Design Award za stylistykę.