Bramy garażowe rolowane

bramy rolowane hormann poznań

Garażowe bramy rolowane RollMatic firmy Hörmann cały system wraz z napędem

Bramy garażowe rolowane RollMatic poprzez swoją konstrukcję zapewniają maksimum miejsca na parkowanie wewnątrz jak i na zewnątrz garażu. Przestrzeń sufitu także pozostaje w pełni do zagospodarowania. W przypadku mniejszych garaży z niewielkim nadprożem oraz/lub małą ilością miejsca po bokach proponujemy bramę RollMatic jako zewnętrzną bramę rolowaną. Wysokiej jakości aluminium z którego wykonano profile bramy RollMatic jest w 100% odporne na korozję oraz równomiernie wypełnione przez twardą piankę poliuretanową.

Brama w standardzie posiada nowoczesny napęd firmy Hörmann, który został zamocowany na zewnątrz obudowy wału nawijającego, co znacznie upraszcza jego konserwację. Dzięki funkcji łagodnego rozruchu i zatrzymania powoduje, że praca bramy jest spokojna i oszczędna. Bramą oraz oświetleniem możemy sterować za pomocą dedykowanego przycisku.

brama rolowana hormann

Poznaj powody dla których warto wybrać garażowe bramy segmentowe marki Hormann

1. Niemiecka jakość:

Wszystkie komponenty napędów oraz bram są konstruowane, a także produkowane przez firmę Hörmann. Gwarantuje to ich odpowiednią jakość i kompatybilność, co przekłada się na bezpieczeństwo Klientów. Produkty Hormann są badane i certyfikowane przez niezależne instytucje z akredytacją. Produkcja jest w Niemczech, a wszystkie wyroby spełniają wymagania europejskiej normy PN-EN 13241-1.

2. Bramy garażowe od pokoleń:

Produkty Hormann poddawane są próbom wytrzymałościowym w trudnych warunkach, co umożliwia osiągnięcie najwyższej jakości. Nowatorskie techniczne rozwiązania oraz perfekcyjny system zapewnienia jakości pozwala na udzielanie 10 lat gwarancji na wszystkie bramy rolowane RollMatic oraz 5 lat gwarancji na napędy Hörmann*
*o szczegółowe warunki gwarancji pytaj naszego handlowca

3. Bramy pod kątem przyszłości:

Hörmann stanowi dobry przykład dla innych, gdyż od 2013 roku firma 40 % zapotrzebowania na energię pokrywa ze źródeł odnawialnych i zamierza kontynuować ten proces. Bardzo inteligentny i certyfikowany system zarządzania energią, zmniejsza emisję CO2 o nawet kilka ton rocznie. Hörmann oferuje także wyroby dla budownictwa realizowanego zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju.

4. Pewność i niezawodność sprężyn naciągowych

Sprężyny naciągowe i ich precyzyjny mechanizm wspomagają pracę napędu w momencie otwierania oraz zamykania bramy, dzięki temu chronimy mechanizm samego napędu. W przypadku awarii możemy bez najmniejszego problemu otworzyć bramę ręcznie. Przy awaryjnym otwieraniu nie jest wymagana korba ręczna. Brama dodatkowo zabezpieczona jest przed opadnięciem poprzez podwójne prowadzenie lliny.

5. Łatwe w konserwacji i ciche

W standardzie napęd mocujemy po zewnętrznej stronie obudowy wału nawijającego, dzięki czemu jego konserwacja jest łatwiejsza. Brama RollMatic uruchamia i zatrzymuje się bardzo cicho oraz delikatnie, pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo. Mechanizm zabezpieczający (przeciążeniowy) ze względu na jego niezawodność oraz wyrównanie sprężynowe pozwala na zrezygnowanie ze stosowania zabezpieczenia krawędzi zamykającej. Wbudowany sterownik wewnętrzny oraz oświetlenie garażowe jest fabrycznie zintegrowane z obudową sterownika.

6. Certyfikat potwierdzający bezpieczeństwo zdalnego systemu sterowania radiowego.

System radiowego sterowania BiSecur do garażowych i wjazdowych napędów do bram wykorzystuje technologię do bezpiecznej i przede wszystkim komfortowej obsługi bram garażowych, wjazdowych i wielu innych produktów.

System BiSecur, charakteryzuje się stabilnym i odpornym na zakłócenia zasięgiem, zabezpiecza wysyłany sygnał sterowania radiowego przed skopiowaniem. System jest przetestowany, certyfikowany i tak samo bezpieczny, jak bankowość elektroniczna.

7. Piloty BiSecur z nagrodzonym wzornictwem

Poza interesującą stylistyką w kolorze czarnym bądź białym, ekskluzywne nadajniki BiSecur posiadają elegancki i ergonomiczny kształt. Pilot Hörmann BiSecur z błyszczącą powierzchnią w opcji, przypominającą wykończenie fortepianowym lakierem, otrzymały nagrodę Reddot Design Award za stylistykę.