Napędy do bram przesuwnych Hormann

Zalety napędów do bram przesuwnych Hormann

1. Bezpieczeństwo

Układ zabezpieczający (przeciążeniowy), który działa automatycznie gwarantuje bezpieczeństwo zarówno podczas otwierania jak i zamykania. W przypadku napotkania na jakąkolwiek przeszkodę brama zatrzymywana jest natychmiastowo. Jeśli wymagają Państwo jeszcze więcej bezpieczeństwa świetnym rozwiązaniem będą także fotokomórki, które bezdotykowo rozpoznają osoby oraz przedmioty. Takie rozwiązanie pozwala zabezpieczyć całkowicie obszar pracy bramy.

2. Niezawodność

Cicha oraz bezpieczna praca to główne walory napędów Hörmann, ich praca odbywa się bezpiecznie i cicho poprzez funkcję łagodnego rozruchu oraz wyhamowania. Wszystkie mechanizmy bramy oraz napędu są bardzo oszczędzane z racji, że brama podczas zamykania jest delikatnie wyhamowywana. To wszystko sprawia, że napędy Hörmann to inwestycja na długie lata.

3. Wytrzymałość

Każdy z napędów do bram wjazdowych Hörmann dzięki solidności oraz wysokiej jakości wykonania potrafi poradzić sobie nawet ze znacznym obciążeniem mechanicznym. Wysoka odporność na warunki atmosferyczne oraz długa żywotność materiałów z których wykonane są napędy, zapewniają bezawaryjną pracę przez długi czas.

4. Jakość potwierdzona certyfikatem

Niezależne instytuty badawcze dla bram o różnych wielkościach i w różnych sytuacjach montażowych zgodne z normą PN-EN 13241-1 potwierdzają bezpieczeństwo sił generowanych przez napędy Hörmann.

Napędy do bram przesuwnych Hormann serii LineaMatic

To co wyróżnia napędy LineaMatic jest na pewno kompaktowość oraz możliwość regulacji w pionie jego obudowy. Wykonanie z odlewu cynkowego oraz tworzywa sztucznego, które wzmocnione jest włóknem szklanym, oraz świetny układ elektroniczny sprawiają, że napędy LineaMatic zadowolą nawet tych najbardziej wymagających.

Komfort

Dzięki nadajnikowi HS 5 BS możemy w każdej chwili sprawdzić czy nasza brama garażowa jest zamknięta czy nie (nie dotyczy LineaMatic H).

Bramy dwuskrzydłowe z napędem LineaMatic posiadają również funkcję częściowego otwarcia, w tym wypadku otwiera się tylko jedno skrzydło, co umożliwia szybkie przejście osób.