Napędy do bram garażowych Hormann

Zalety napędów do bram garażowych Hörmann

 

1. Bezpieczeństwo

 

To co cechuje bramy garażowe Hörmann wyposażone w napęd jest to napewno bezpieczeństwo. Kiedy brama jest zamknięta jej zabezpieczenie przed podważeniem powoduje natychmiastowy zatrzask w zderzaku szyny prowadzącej. Brama jest automatycznie zaryglowana, przez co jej podważenie jest niemożliwe. Dzięki temu każdy kto posiada taką bramę w swoim garażu może spać spokojnie, gdyż prawie nie ma szans na włamanie do niego. Ważny jest fakt, że ryglowanie działa mechanicznie i działa nawet w sytuacji braku prądu.

 

2. Niezawodność

 

Mechanizm zastosowany w bramach Hörmann natychmiastowo zatrzymuje bramę w razie jakiejkolwiek przeszkody, jednak jeśli chcemy dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo zaleca się instalację bezdotykowej fotokomórki. Wszystkie bramy Hörmann zamykają się płynnie oraz cicho. Każdą fazę uruchamiania oraz hamowania można regulować indywidualnie, a co za tym idzie mechanizm zachowuje sprawność przez długie lata.

 

3. Jakość potwierdzona certyfikatem.

 

Wszystkie napędy do bram garażowych przeszły badania oraz certyfikowanie wykonane przez niezależne instytuty badawcze zgodne z wytycznymi TTZ w zakresie „Odporności bram
garażowych na włamanie”.

 

Napędy do bram garażowych Hormann serii SupraMatic

 

Napęd SupraMatic posiada szereg dodatkowych funkcji, dzięki czemu jest to połączenie szybkości oraz poczucia komfortu. Funkcje takie jak dodatkowa wysokość otwarcia pozwala przewietrzyć garaż bez konieczności jego otwierania. Całość napędu zamyka się w aluminiowej obudowie, przez co całość daje bardzo elegancki efekt.

 

Komfort

 

Dzięki napędowi HS 5 BS możemy w każdej chwili sprawdzić czy nasza brama garażowa jest zamknięta czy nie.
Przy użyciu pilota lub opcjonalnego sterownika wewnętrznego IT 3b możemy dodatkowo włączyć lub wyłączyć halogenowe (opcjonalnie także LEDowe) oświetlanie napędu.

 

Prostota

 

Programowanie napędu SupraMatic jest niebywale proste, wystarczy wprowadzić jedną dwucyfrową liczbę.

 

Szybkość

 

Każda brama wyposażona w napęd SupraMatic pozwala na szybsze nawet o 50%, a zarazem bezpieczne otwieranie bramy. Dzięki temu unikamy stresu związanego z wjeżdżaniem do garażu, który wychodzi bezpośrednio na ulicę.

 

Bezpieczeństwo

 

Fotokomórka EL 101, która w napędach SupraMatic znajduje się w standardzie, jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających małe dzieci, ponieważ błyskawicznie rozpoznaje osoby oraz przedmioty.

 

Napęd SupraMatic występuje w 2 opcjach E oraz P, a różnice między nimi przedstawiono poniżej:
Gwarancja wynosi 5 lat.

 

 

Napędy do bram garażowych Hormann seria ProMatic

 

Świetna cena oraz technologia Hörmann, która jest gwarancją niezawodności to główne atuty napędów ProMatic. Brak dostępu do prądu w garażu nie musi już stanowić problemu. ProMatic Akku, posiada możliwość łatwego przenoszenia oraz ładowania w kilka godzin, co daje możliwość korzystania z niego nawet przez kilka tygodni. Dodatkowo jeśli połączymy napęd z modułem solarnym otrzymamy świetne oraz praktyczne rozwiązanie. Funkcje takie jak dodatkowa wysokość otwarcia pozwala przewietrzyć garaż bez konieczności jego otwierania (nie dotyczy ProMatic Akku).

 

Komfort

 

Dzięki napędowi HS 5 BS możemy w każdej chwili sprawdzić czy nasza brama garażowa jest zamknięta czy nie.

 

Poniższa tabela przedstawia różnice pomiędzy napędem ProMatic oraz ProMatic Akku.

 

Gwarancja wynosi 5 lat.