Antysmogowy i antyalergenowy filtr okienny z siatką RESPILON AIR

W czasach kiedy smog stał się powszechnym problemem my znaleźliśmy na niego rozwiązanie. Antysmogowy filtr okienny z siatką RESPILON AIR pozwoli cieszyć się Tobie czystym powietrzem w domowym zaciszu.

Jak działa filtr RESPILON AIR?

Siatka z nanowłókna RESPILON AIR® na okna i drzwi podnosi ochronę Twojego domu na nowy, wyższy poziom. Zapomnij o moskitierach zabezpieczających pomieszczenia wyłącznie przed owadami. Antysmogowy filtr okienny RESPILON AIR® zatrzymuje na zewnątrz smog, alergeny, bakterie, kurz oraz deszcz. Dzięki temu membrana RESPILON AIR® przyczynia się do zdrowego i czystego środowiska domowego. Membrana zmniejsza również ilość kurzu osadzającego się w pomieszczeniach, co oznacza, że nie trzeba tak często sprzątać.

Jakie składniki filtruje antysmogowy filtr okienny Respilon Air?

Jaka jest przepuszczalność powietrza przez filtry Respilon Air?

Dane techniczne materiału

Kiedy stosować filtry przeciwsmogowe?

W regionach i miejscach o silnym nasłonecznieniu filtry mogą być używane jako tarcza przed promieniowaniem UV. Niezawodnie zapobiegają też przenikaniu wody, dzięki czemu w przypadku deszczu nie ma potrzeby zamykania okna. Bariera z nanowłókna umożliwia wietrzenie pomieszczeń  bez ryzyka wpuszczania do nich szkodliwych cząstek. Dlatego filtr jest najlepszym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie.

Co chronimy?

Układ oddechowy

Do najłatwiej zauważalnych skutków zdrowotnych oddychania zanieczyszczonym powietrzem należą dolegliwości ze strony układu oddechowego, między innymi chronicznego kaszlu, przewlekłego zapalenia oskrzeli i niewydolności płuc.

Układ krwionośny

Nie bagatelizuj wpływu smogu na choroby układu krążenia! Przyczynia się on do zaburzeń w funkcjonowaniu układu krwionośnego, co może prowadzić do zawałów i wylewów. Osoby chorujące na niewydolność serca, chorobę wieńcową i nadciśnienie tętnicze powinny być szczególnie ostrożne, ponieważ to im zanieczyszczone powietrze szkodzi najbardziej.

Układ nerwowy

Liczne badania potwierdzają negatywny wpływ smogu na układ nerwowy. Skutki oddychania zanieczyszczonym powietrzem odczuwamy wszyscy, są one jednak najgroźniejsze dla osób starszych i dzieci. Często objawiają się one jako problemy z pamięcią i koncentracją.

Dzieci i kobiety w ciąży

Szkodliwe substancje z wdychanego powietrza stosunkowo łatwo przedostają się przez organizm kobiety w ciąży do rozwijającego się płodu. Stanowi to zagrożenie dla zdrowia nienarodzonego dziecka oraz zwiększa ryzyko poronienia lub przedwczesnego porodu.

Osoby starsze

Długotrwała ekspozycja na pył zawieszony jest dla seniorów bardzo groźna, ponieważ przyspiesza proces starzenia się układu nerwowego. Istnieją również dane sygnalizujące związek smogu ze wzrostem zachorowań na demencję.

Dostępne kolory:

Dowolny kolor z palety RAL oraz okleiny drewnopodobne dostępne są na indywidualne zamówienie.

Nie czekaj aż smog wpłynie negatywnie na Twoje zdrowie! Zamów już teraz ramkę antysmogową i antyalergenową Respilon Air?

Skontaktuj się z naszym doradcą Klienta, lub przyjedź do naszego punktu sprzedaży!